Головна » Новини » В суботу, 8-го вересня 2012 року, в селі Печера відбулась чергова екологічно-музична акція – осінній СУБОТНИК OPEN AIR.

В суботу, 8-го вересня 2012 року, в селі Печера відбулась чергова екологічно-музична акція – осінній СУБОТНИК OPEN AIR.

 •  І знову здрастє!

   Багато хто не приїхав через свої особисті справи... В суботнику взяли участь 11 людей, а саме: учасники фолк гурту Pechera - Люда “Болеро” та Коля, Ярослав та Олена, а також троє їхній друзів, молодята-млиномани Сіма та Леся з Києва, Моушин та сільський голова Печери Вадим Володимирович.

   Не дивлячись на прогноз, дощ вже традиційно вирішив не піти під час суботника та дозволив нам повноцінно прибирати сміття. А прибирати було що. Отже, звільнили від сміття околиці двох джерел та струмок, який тече від верхнього джерела (біля бані) – і до Бугу, берегову лінію під скалою від струмка до моста, а також територію біля моста. Коло моста, 100 м після повороту на закинутий кар`єр, силами млиноманів та місцевих ще весною-літом був прибраний несанкціонований смітник та встановлений шлагбаум. Але до людей не дійшло, якісь ”добродії” знищили шлагбаум та почали знову скидати сміття. Тому проїзд на кар`єр заблокували деревами і чагарниками...

  Вивезли цілий причеп непотребу: бляшанки, скляні пляшки та бите скло, поліетиленові пакети і пляшки, шини та інші предмети непродуманої людської життєдіяльності.

  Що характерно, сміття розкидано не тільки біля струмків, а і прямо в струмках, що говорить про специфічну свідомість громадян, які до такого додумались. З огляду на характер сміття, видно, що в струмок його кидають здебільшого місцеві мешканці.

  Ввечері учасники СУБОТНИКА розділили трапезу біля вогнища – скуштували куліша, запеченої картоплі та риби, розпивали чаї та спілкувались під яскравими вогнями зоряного неба під чарівні фолкові мелодії гурту Pechera.

  На жаль, саме млиноманів цього разу було мало. Але це не останній суботник.)

  Є така думка провести останній суботник цього року в ЖОВТНІ (якщо не випаде сніг звичайно). Як ви на це дивитесь, млиномани??

  Піс, товаріщі!

Наверх