Головна » Зочотні новини звідусіль » Октоберфест відбудеться у Києві з 22 вересня по 7 жовтня

Октоберфест відбудеться у Києві з 22 вересня по 7 жовтня

 • Октоберфест відбудеться у Києві з 22 вересня по 7 жовтня

  Пивне свято Октоберфест 2012 планують відзначати в Києві з 22 вересня - одночасно зі знаменитим фестивалем пива в Мюнхені.

  Традіціонний пивне свято започатковане в Мюнхені в 1810 році, коли на весілля Баварського спадкоємця престолу, кронпринца Людвіга I та принцеси Терези Саксонської були запрошені всі жителі міста. Для народу тоді влаштували гуляння з безкоштовним пивом і кінними скачками.

  Київський Октоберфест з минулого року проходить на території "Євробазар" на Осокорках (м. Київ, Дніпровська Набережна, 18). 
  Пивний намет має 5 "пелюсток", що дозволить в ньому розміститися одночасно 3-3,5 тисячам гостей.
  Вартість вхідного квитка в минулому році становила 50 грн. Вартість пива - від 25 до 65 грн за літр. Середня вартість закусок - 55 грн.

  Щорічно фестиваль пива в Києві відвідують більше 10 000 чоловік. Кияни та гості столиці з 2003 року мають можливість відзначати чудове свято нарівні з усією західною Європою завдяки київському рестораторові з німецьким корінням - Ерік Айгнер, засновнику мережі найпопулярніших київських пабів

  Відвідувачів фестивалю "Октоберфест Київ 2012" чекають ексклюзивні сорти пива з Мюнхена і можливість покуштувати страви німецької кухні: сосиски, тушковану капусту, картоплю-фрі, свинячі реберця.

  Крім того, в програмі - виступи відомих українських артистів.

Наверх