Головна » Зочотні новини звідусіль » Грузинські музиканти з "Mgzavrebi" скандували "Слава Україні" та заспівали українською у Луцькому замку

Грузинські музиканти з "Mgzavrebi" скандували "Слава Україні" та заспівали українською у Луцькому замку

 • У ніч із 16 на 17 червня відбувалося арт-шоу "Ніч у Луцькому замку". Вже в шосте "князь Любарт" приймав до себе на частування.

  Дійство розпочалося із запросин гостей до замку народним артистом УкраїниОлександром Якимчуком, який виконував роль правителя. За його "наказом" нинішній градоначальник Луцька Микола Романюк із факелу розпалив вогонь у металевій короні. Це означало, що забави можна починати.

  Спочатку на сцені виступали колективи середньовічної музики: Ансамбль Tryzna (Польща), Етно-формація Troitsa (Білорусь), Гурт Bakchus (Чехія). Музиканти грали на інструментах, притаманних Середнім вікам, та були вбрані в одяг, зшитий за традиціями тієї епохи.

  Київський театр вогню "Махатма" представив у мурах замку вогняне шоу, використовуючи не лише запалені факели, але й феєрверки.

  У Луцьку вперше виступила грузинська команда "Mgzavrebi". Вокаліст Гігі Дедаламазішвілі, вийшовши на сцену, вигукнув українською "Вітаю!". Він вибачився перед публікою, що не знає української, але пообіцяв її вивчити. Час від часу музикант говорив "дякую" та скандував "Слава Україні!". Грузини також виконали українську пісню "Реве та стогне Дніпр широкий".

  Хедлайнером музичної сцени стала Руслана. Вона привезла із собою шоу-балет. Більшість пісень співачка виконувала, танцюючи на сцені.

  Цьогоріч дійство відвідали понад 2 тисячі глядачів. Квитки на арт-шоу коштували 100 гривень, у день фестивалю – 120. 


  Джерело: Gazeta.ua

Наверх