Головна » Зочотні новини звідусіль » На львівський форум приїдуть з Німеччини учасники Млиноманії-2009 гурт Los Colorados

На львівський форум приїдуть з Німеччини учасники Млиноманії-2009 гурт Los Colorados

 • На львівський форум приїдуть з Німеччини учасники Млиноманії-2009 гурт Los Colorados

  Тернопільська музична ватага Los Colorados тимчасово повертається до України, щоби представити українське видання своєї першої добірки пісень.

  Музиканти мають угоду з німецьким видавництвом Motor Music − тим самим, яке свого часу поставило на ноги Rammstein. 1 червня під її лейблом вийшов першачок від Los Colorados, названий Move It.

  Саме 14 вересня, у рамках львівського форуму книговидавців, тернопільська четвірка представить Українське видання цієї платівки.

  Вітчизняне кружальце, як кажуть учасники групи, суттєво різнитиметься від свого закордонного брата. По-перше, заголовком - в Україні альбом називатиметься не Move It, а "ШМІРАКИ".

  Як розповідає діловод гурту Юрко Зелений, первинно це слово було суто в говірці "лос-колорадівців", власним арґо, яке означало "покидьки", "лайдаки", "нероби", "нехлюї" тощо.

  - Якщо одним чужословом − то панки. Очевидно, що хлопаки це слівце дістали десь із глибочезних закапелків давньої західно-української говірки. Проте аж цієї весни, музикуючи в Німеччині, "колорадівці" дізналися, що в німецькій мові слово schmieren означає "мастити", "намащувати" - наприклад, хліб маслом, або ж "підмазувати", себто робити підкуп, давати взятку, а також - "замаститися", "забруднитись".

  Окрім назви, "ШМІРАКИ" від Move It відрізнятимуться і за змістом.

  - Позаяк наші люди звикли пісні міряти на вагу, то вітчизняне видання міститиме їх більше. А на додачу піде ще й виднограй Only in Lemberg про місто Львів, яке "колорадоси" щиро люблять! - розповів Юрко Зелений.

  - Нє, ну шоу-бізнес, німці, концерти, всі діла − то дурня! Насправді ми вертаємося в Україну з іншої причини. Ну, скажіть, хто бараболі на городах буде копа? ти, га? − розповідає про повернення на батьківщину співак та баяніст Los Colorados Присько - Руслан Приступа.

  - І що саме смішне, що це - зовсім не жарт, ми це серйозно кажемо. Приїжджаємо - даємо два-три виступи в Тернополі та у ближніх містах - і бігом розбігаємося всі по городах! - додає басист Сергій Масик на прізвисько Хуна.

  Крім того, у ШМІРАКАХ обіцяють більше україномовних пісень. І якщо у світовому виданні співанки були розташовані так, як вважало за необхідне німецьке видавництво, то у ШМІРАКАХ хлопці розклали пісні на свій власний, авторський розсуд.

  Випустити першачка Los Colorados в Україні люб'язно підписалася Мистецька агенція "Наш Формат". А позаяк ця спілка має різнобічну діяльність і видає не лише платівки, а й книжки - як паперові, так і звукові - то й вирішено поєднати "два-в-одному": представити українське видання пісенника гурту під час найбільшої книжкової події в Україні: на львівському книжковому форумі.

  Після львівського заходу колектив вирушає у місяць творчих мандрів - переважно закладами Західної України, а вже 31 жовтня має розпочатися тривала подорож містами Німеччини.

  Джерело:   Gazeta.ua 

Наверх