Головна » Зочотні новини звідусіль » На концерті KOZAK SYSTEM заспівають Ірена Карпа та Сашко Положинський

На концерті KOZAK SYSTEM заспівають Ірена Карпа та Сашко Положинський

  • На концерті KOZAK SYSTEM заспівають Ірена Карпа та Сашко Положинський

    20 листопада в "Crystal Hall" відбудеться прем'єра альбому "Шабля" гурту KOZAK SYSTEM. Цей виступ стане головним концертом всеукраїнського туру 18-ма містами, що стартує у листопаді. Також гурт виступить у Торонто.

    Разом із гуртом на сцену "Crystal Hall" вийдуть співавтори пісень. "Бай-бай, кохана" заспіває Сергій Жадан, "Партію снайперів" – Сашко Положинський, "Шаблю" і "Така спокуслива" – автор текстів обох композицій Дмитро Лазуткін. Катя Chilly виконає "А вже тому сім літ буде", Андрій Середа – "Про Андрія", Ірена Карпа – кавер на "Nirvana" "Smells like teen spirit". На концерті звучатиме бандура Івана Ткаленка і сопілка Мишка Адамчака з гурту "Кораллі", гостей зустрічатимуть бійці козацького бойового звичаю "Спас".

    "Ваня Леньо (лідер гурту Kozak System - ред.) - це справжній козак у моєму розумінні. Чорне, як вороняче крило волосся, спортивна фігура. А як розтягне гармонь - завмирають всі. Козак - це справжній чоловік. Але що це таке визначити важко. Що для однієї дівчини козак, для іншої турок. Точно повинен вміти гарно любити жінку. Щоб вона була задоволена. Якщо завагітніє - має нести відповідальність. Хоче заміж - треба женитися. Якщо дуже не хочеться, треба дати грошей і привести собі достойну заміну: ось чоловік, який буде виконувати мої функції, а я тільки зрідка з'являтимусь", - зазначив автор текстів пісень гурту Артем Полежака.


     

Наверх