Головна » Зочотні новини звідусіль » На кінофестивалі "Молодість" у Києві покажуть понад 300 фільмів

На кінофестивалі "Молодість" у Києві покажуть понад 300 фільмів

 • На кінофестивалі

  Програма 42-го Міжнародного кінофестивалю "Молодість", який пройде 20-28 жовтня 2012 року у Києві, буде складатися з більш ніж 300 фільмів, у тому числі 60 - українських.

  Про це повідомив на прес-конференції програмний директор МКФ "Молодість" Денис Никитенко. 
  Зараз вже сформована половина конкурсної програми. Зокрема, в число фільмів-учасників конкурсів відібрані: "Рік, коли Доллі Партон була моєю мамою" (реж. Тара Джонс, Канада), "Бруньки" (Зденек Жираско, Чехія), "Алійа" (Елі Вайман, Франція), "Здоровань" (Мадс Маттіесен, Данія), "Віддай мені здобич" (Адам Леон, США), "Істальгія" (Дарина Онищенко, Україна). 
  Гостей фестивалю в позаконкурсній програмі фестивалю чекають традиційні Ночі короткого метра, програму Американських хітів, німецьку програму, а також програму Нового російського кіно, створену разом з "Кінотавром". 

  Крім того, у співпраці з кінофестивалем у Клермон-Феррані буде представлена програма короткометражних фільмів "LABO", а в програму "Фестиваль фестивалів" увійдуть 10 найкращих світових фестивальних хітів, у тому числі остання робота Кім Кі-Дука "П'єта", що отримала найвищу нагороду Венеціанського кінофестивалю-2012. 

  Фільмом-відкриттям фестивалю стане українська німа стрічка "Шкурник" 1927 року, яка була відреставрована в цьому році.

  Наразі «Молодість» – єдиний кінофестиваль в Україні, що з 1991 року входить до рейтингів FIAPF. Він є пріоритетною платформою в регіоні для представлення найсвіжішої та найактуальнішої кінопродукції та відтворює найгучніші події сучасного кінопроцесу – як мейнстрімні так і експериментальні. 

  Головне завдання фестивалю – сприяння розвитку молодого професійного кіно. Як і сорок років тому конкурсна програма представляє професійні та аматорські фільми дебютантів. Головні секції - студентський, перший короткометражний (ігровий, анімаційний, документальний) та перший повнометражний ігровий фільм. До географії конкурсних робіт належать країни майже з усіх континентів. Тож ми шукаємо та знаходимо – і таким чином надаємо можливість молодим талантам посісти належне їм місце у сучасному кінопроцесі.

Наверх