Головна » Зочотні новини звідусіль » "На біс співали "Моя люба, моя мила" - Фома з "Мандрів" заграв на Берлінському фестивалі Світла

"На біс співали "Моя люба, моя мила" - Фома з "Мандрів" заграв на Берлінському фестивалі Світла

 • Фома, лідер українського гурту "Мандри" разом з акордеоністом Данилом Денисовим виступили на Берлінському фестивалі Світла.

  Під час фестивалю 70 столичних будівель перетворилися на світлові інсталяції. Україна вперше приймала участь в цій події. На стінах будинку Посольства України в Німеччині з'являлися величезні чорно-білі світлини українського фотографа Ігоря Гайдая з його знаменитої серії "Українці".

  Біля сусідньої з посольством споруди Фома та Данило Денисов відіграли півторагодинний концерт.

  "Фішка в тому, що на концерт прийшли різні люди, - каже лідер гурту "Мандри". - Берлінці, які гуляли містом, робітники посольства, депутати Бундестагу. Хто просто сидів на галявині, інші - танцювали під наші пісні. А на стіні посольства України в цей час проектувалися слайди - фото показували іншу, неофіційну Україну".

  На концерті грали як пісні гурту "Мандри", так і народні, українські.

  "З народних пісень співали ті, що я найбільше люблю - "Ой чий-то кінь стоїть", "Ніч яка місячна", "Ой у лузі калина". На біс просили "мандрівські" пісні "Орися" та "Моя люба, моя мила" - каже Фома. Тут він презентував і свою нову пісню "Ти і я".


  Джерело:   Gazeta.ua 

   

   

Наверх