Головна » Зочотні новини звідусіль » На Андріївську узвозі відбулося "Народне Евро"

На Андріївську узвозі відбулося "Народне Евро"

 • На Андріївську узвозі відбулося

   

  Футбол на столі та надувному полі - такими розвагами тішили туристів на Андріївському узвозі у Києві. Там влаштували справжній чемпіонат - із українців та команд іноземних уболівальників. Турнір проходив у рамках фестивалю "Народне Євро". Цей проект створили для того, щоб через популярну гру показати гостям, що українці - нація культурна та має глибокі традиції. Що з того вийшло - бачив Юрій Мамон.
  На один день футбольні розваги чемпіонату сконцентрувалися на Андріївському узвозі. Азарт тут повсюди і у різних варіаціях - починаючи з настільної гри. А це вже змагаються: найкращі українські фристайлери.
  А найбільшу увагу публіки заслужив ось цей мікс футболу та водного поло. Складність гри нікого не лякає - на полі затяті суперники. Українці та уболівальники збірної Англії.
  Люк Кошалка, уболівальник збірної Англії:
  - Раніше я не грав у таку гру - це насправді дуже весело і дуже важко. Складно контролювати мяч, але надзвичайно цікаво. Я дійсно тут і у фан-зоні чудово провів час. Склалося враження, що Україна - привітна держава.
  Показати іноземцям українську гостинність - основна мета організаторів. А різноманітні змагання - це лише засіб привабити уболівальників.
  Юрій Дерев'янко, організатор фестивалю:
  - Це фестиваль для того щоб створювати атмосферу комунікації, спілкування, взаєморозуміння, для того щоб дотикнутися до культури, до традицій.
  Започаткували організатори й власну традицію, щоб порахувати гостей фестивалю. Кожен міг зав'язати іменний вузлик на ось цій сітці. Сьогодні таких уже понад 10 тисяч.
  Юрій Мамон, кореспондент:
  - За задумом організаторів, це має бути "килим світу" розміром у стандартне футбольне поле. Коли зберуть необхідну кількість а це близько 2х мільйонів вузликів - подадуть заявку до Книги рекордів Гіннеса, як проект у якому була задіяна найбільша кількість людей.
  Тож після Києва цей фестиваль продовжить тур українськими містами. В серпні - в Донецьку, потім у Харкові. А наприкінці року перетне кордон - відбудеться у Відні та Берліні.

   

Наверх