Головна » Зочотні новини звідусіль » У Миколаєві відбудеться мультфестиваль

У Миколаєві відбудеться мультфестиваль

 • У Миколаєві відбудеться мультфестиваль

  23 і 24 червня в парку «Перемоги» в місті Миколаєві на празник День Молоді пройде мультифестиваль «Студентська Республіка-2012».
  Як повідомили організатори заходу, «Студентська республіка» - це окрема ігрова держава зі своїм урядом, економікою, ЗМІ, в якій проходять подібні реальним соціально-політичні процеси, наприклад як вибори. Результатом гри і стануть вибори Студентського Мера - 2012 та депутатів Студентського Магістрату - 2012.
  Головною темою гри в цьому році буде - «Миколаївщина моєї мрії», в рамках якої кожна команда повинна буде представити свій проект бачення Миколаївщини в найближчому майбутньому для того, щоб реалізувати його за умови перемоги або ж у будь-якому випадку.
  «Гра з кожним роком все цікавіше, тому що за крісло мера борються вже не просто «зелені» студенти, а організовані команди, з розподіленими завданнями та обов'язками, - як зазначає один із представників оргкомітету Олег Деренюга, - це дає серйозний досвід, хоч і робить гру більш складною для невеликих і творчих колективів ».
  «Студентська республіка» - проект для студентів, які прагнуть змінити своє місто і країну на краще.
  Джерело:  MediaInfo

Наверх