Головна » Зочотні новини звідусіль » Молодіжний літературний фестиваль "Перо в серці" у Вінниці

У Вінниці відбудеться Молодіжний літературний фестиваль "Перо в серці"

 • 2012. Два, нуль, один, два. А можливо і набагато більше та глибше, ніж цифри нового року, який сповнений загадок та надій. Апокаліпсис, кінець, чи, навпаки, початок нового етапу історії та людини. Незважаючи на всі ці глобальні переживання, серед мільярдів очей є саме вони, очі, що наповнюються думками та дикими емоціями, неформатом, авангардом, нестандартним сприйняттям. Ми шукаємо саме таких, персоналій, що мають що сказати цьому світу у цей час.

  «Останній подих перед кінцем» – лейтмотив фестивалю «Перо в серці 2012». Для деяких це кінець, для інших початок, а можливо цей період лише пауза або підготовка до чогось більшого в тобі самому!

  Учасники фестивалю віком від 16 до 33 років можуть представити оригінальні художні твори поетичних та прозових жанрів, а також есеї українською мовою на філософсько-соціальну тематику.Обсяг – до 3600 знаків поезії чи 5400 знаків прози з пробілами.

  Термін подачі творів – до 3 липня 2012 року.

  Регламент Молодіжного літературного фестивалю «Перо в серці 2012»

  • До участі в конкурсі допускаються оригінальні твори осіб віком від 16 до 33 років (включно), написані українською мовою обсягом до 3600 знаків тексту поезії або 5400 знаків тексту прози, а також есеї, на філософсько-соціальну тематику.
  • Термін подачі творів – до 3 липня 2012 року.
  • Організатори залишають за собою право попереднього відбору текстів за критерієм відповідності до формату «неформату» фестивалю, грамотності, актуальності та «небанальності». За вище виділеними критеріями оцінюватимуть твори і члени журі.
  • Після відбору роботи шифруються та надаються для оцінювання експертною групою.
  • Відібрані експертною групою твори проходять до фіналу, по 7 авторів поезії, прози та есе. Твори фіналістів оцінює журі та нагороджує в трьох номінаціях (поезія, проза та есе) – 1, 2, 3 місця.
  • Підсумки фестивалю підводяться у формі літературно-мистецького вечора 7 липня в рамках етнофестивалю "Живий вогонь", на якому автори зачитують свої твори, а журі дає публічну оцінку текстам.

   

  Твори надсилайте на e-mail: pero.v.serci@gmail.com

  Члени журі: Олександр Ірванець та Макс Паленко!

   

  Джерело

Наверх