Головна » Новини » З Днем Незалежності, млиномани!

Млиноманія від щирого серця вітає всю Україну з НЕЗАЛЕЖНІСТЮ!

 • З Днем Незалежності, млиномани!

  Оргкомітет Млиноманії вітає українців зі святом НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

   

  В час, коли зовнішній агресор цинічно захоплює наші рідні землі, це свято стало як ніколи актуальним для кожного українця. Україна ступила на шлях боротьби за справжню, реальну незалежність, яку нам ніхто не принесе "на блюдічкє з голубой койомочкой". 

   

  Незалежність країни перш за все базується на усвідомленні народом, кожним із нас, своєї ідентичності, на спільній праці і єдності громади, на честі і совісті кожного. Якщо ми не почнемо працювати на благо народу, а продовжимо ділити нашу рідну країну на "князівства", дозволяти нищити природні та історичні багатства нахабним рейдерам, будемо пристосовуватись до примх нових і старих олігархів, а також плювати до криниць і смітити - не буде місця Україні в майбутньому!

   

  Хай живе та працює на благо суспільства і кожного з нас вільна, квітуча, сильна та незалежна Україна! Процвітання нашого спільного дому, нашої єдиної Батьківщини залежить від КОЖНОГО! І дай Бог, щоб всім нам вистачило мудрості, витримки і духу для об`єднання України - правобережної та лівобережної, північної та південної, російськомовної та україномовної, аграрної та високотехнологічної, культурної і наукової! 

   

  І тоді в жодного ворога не виникне навіть думки захоплювати нашу країну. Але це буде тоді, а зараз - час єднання та усвідомлення самих себе, боротьби та відсічі непроханим гостям, час визвольної війни. Ще досить недавно мало хто з нас думав, що на початку ХХІ сторічча Росія так підступно, підло і безкомпромісно нападе на Україну. Що почнуть по частинам захоплювати території нашої рідної землі, шматувати інфраструктуру, перетворювати на попіл села і міста, знищувати людей. Але такого би ніколи не сталось, якби б не продажні шкури в міліції, армії, парламенті та інших органах держ. управління, а також громадяни, які сидять в своїй "хаті з краю". По суті - нашу Батьківщину здали та продовжують здавати "свої" ж. І ці ж "свої", вже під час війни продовжують брехати нам з екранів та радіо, продовжують посилати наших захисників на вірну смерть, здаючи місця пересування і дислокації, продовжують займатись бізнесом на крові.

   

  Найкращі ліки проти обману - тверезий розум і холодна кров. Не слухайте ЗМІ - слухайтесь свого серця, прислухайтесь до друзів, аналізуйте події та думки, і майте свою голову на плечах! Гуртуйтесь, об`єднуйтесь, спілкуйтесь, дійте, не чекайте, доки біда прийде до Вашої хати та знищить Україну!

   

  Слава Україні та українському Народу!

  Нехай береже Всевишній захисників нашої Вітчизни!

Наверх