Головна » Новини » Млиноманія-2016 відбудеться у форматі "Light"

Млиноманія-2016 "Light" відбудеться в селі Печера 5-7 серпня!

 • Млиноманія-2016 відбудеться у форматі

   Друзі-млиномани, гості та учасники фестивалю! 

   

   

  Маємо неприємну звістку. Велика Млиноманія переноситься на наступний рік. Лишилось менше місяця до початку фесту, витрачено чимало часу та зусиль, але наших спільних дій та можливостей цього року забракло для організації масштабного фестивалю. Розуміючи, що в кожного є свої плани, ми, хоч і з сумом, але чесно кажемо, що цього року немає ресурсів провести великий фестиваль на кілька тисяч гостей, з потужним звуком і хедлайнерами.

   

  Оргкомітет Млиноманії дякує всім, хто долучився до команди, хто допомагав та продовжує допомагати фестивалю!


  Наразі продаж квитків зупинено. Кошти за всі придбані Вами квитки будуть повернені нашими партнерами  bilet.vn.ua 

   

  Але команда Млиноманії не здається! Для справжніх млиноманів, для митців і мандрівників, для місцевих та гостей – 5, 6 і 7 серпня 2016 року відбудеться "Млиноманія Light"! Локація – в долині Південного Бугу в с. Печера, на галявині, де у 2011-2013 роках було фестивальне наметове містечко.

  В програмі: одна сцена, на якій будуть виступати гурти та співаки, майстер-класи, вело- та піша екскурсія, психологія та йога, поетичні читання, еко-простір, дитячий та спортивний майданчики. 

   

  Проведення фестивалю навіть у зменшеному масштабі потребує фінансових затрат на благоустрій, пальне, світло, оренду апаратури, харчування учасників тощо. Тому оргкомітет просить кожного гостя зробити орг.внесок: 60 грн.

  Для місцевих мешканців сума внеску в два рази менша - 30 грн. Тут можна дізнатись детальніше про те, якими способами Ви можете допомогти фестивалю

   

  Сподіваємось на Ваше розуміння та чекаємо найзатятіших млиноманів 5,6,7 серпня в селі Печера на "Млиноманії Light"!

   

   

  ЖИВИ МИСТЕЦТВОМ - ТВОРИ ЖИТТЯ! 

Наверх