Головна » Новини » Млиноманія-2013 оголосила учасників головної сцени

 • Млиноманія-2013 оголосила учасників головної сцени

  Вже зовсім небагато лишилось до старту однієї з головних мистецьких подій Вінниччини - фольк-рок фестивалю "Млиноманія-2013". Фестиваль підійшов до фази активної підготовки і вже 3-4 серпня 2013 року запалить серця справжньоє музикою та щирим мистецтвом. Зокрема, вже стали відомі головні майданчики та фестивальні події.

  Перелік гуртів на головній сцені Млиноманії трохи змінився та доповнився наступними виконавцями: Не.Бо., Кука та Банда, WashingTones, Pechera folk Band. Настав час розповісти про обіцяний організаторами музичний сюрприз. Цього року хітлайнером фестивалю "Млиноманія" буде легендарний фольк-рок гурт Очеретяний Кіт! Легка, філософська, чарівна лірика "Котів", самобутня та щира музика, неперевершений дух творчості, власне оригінальне світосприйняття та неперевершена подача порадують млиноманів 4 серпня.

   

  Отже, на головній сцені фестивалю виступатимуть:

   

  Субота, 3 серпня:

  1. Вячелав Моргунов (Вінниця)
  2. Fusion Sky Jazz Band (Нова Каховка)

  3. Крапка (Запоріжжя)
  4. WashingTones (Київ)
  5. Шум (Київ)
  6. Штандари (Вінниця)
  7. Фолькнери (Київ)

   

  Неділя, 4 серпня:

  1. Показові козацькі виступи (під музику Не.Бо.)
  2. Pechera Folk Band (с. Печера)
  3. Sincerely Yours (Київ)
  4. Подих світла (Вінниця)
  5. MilkIt (Вінниця)
  6. Balagula Project (ех ДомЪплоТ) (Вінниця)
  7. Очеретяний Кіт (Вінниця)

  В неділю фестиваль завершить феєричне козацьке фаєр-шоу "Полум`я віків".

   

  На акустичній сцені заграють самодіяльні колективи, фольклорні ансамблі та виконавці з різних міст та сіл України, зокрема:

  Сільський будинок культури с. Селище, Вокальний ансамбль с. Печера, Народний сімейний гурт «Бурти» м. Гнівань, Коваль О.І. (народна інструментальна музика), Михайло Пенедюк (гітара) та інші.
  Увага! Ансамблі чи виконавці, які бажають виступити на акустичній сцені, можуть подавати свої заявки СЮДИ. Чекаємо на Млиноманії!

   

Наверх