Головна » Зочотні новини звідусіль » Концерт KORN в Києві

Концерт гурту KORN в Києві

 • Концерт KORN в Києві

  Найпопулярніша важка група двох останніх десятиліть знову в Україні! 29 серпня 2012 каліфорнійці відіграють свій новий незабутній сет-лист в рамках світового туру на підтримку останнього альбому «The Path of Totality», в клубі Stereo Plaza.
  Для шанувальників важкої музики, група Korn - це не просто легенда. Вони - релігія. Вони стояли у витоків створення унікального жанру ню-метал, у якого з'явилося безліч спадкоємців і шанувальників, вони зробили сильний вплив на сучасну рок-музику, і саме ними був розвінчаний стереотип про те, що важка музика не може бути популярною.
  Джонатан Девіс і компанія мають за плечима важкий багаж досягнень - 10 номерних альбомів, акустичний MTV Unplugged, збірник Greatest Hits vol.1 і безліч збірників з невиданими, живими записами або кавери, а також більше 30 відеокліпів. На сьогоднішній день гурт продав близько 50 млн. копій альбомів по всьому світу, має 2 статуетки Греммі, незліченна кількість номінацій і перемог у різних конкурсах, безліч сольних робіт окремих учасників групи, унікальний саунд, стиль, сценічну поведінку, а головне величезну любов мільйонів шанувальників у всьому світі.
  Багато команд, на чолі з Linkin Park, Limp Bizkit, Evanescence, Slipknot, Staind, Deftones, POD неодноразово визнавали вплив Korn на свою творчість, і висловлювали свою повагу. Сьогодні Korn є однією з найвпливовіших команд світової музичної індустрії.
  Korn завжди були поза музичної моди - вони самі її формують, вони самі є носіями і законодавцями модних тенденцій сучасної рок-музики. У грудні 2011 року, вони створюють ще один епохальний музичний прецедент. Korn видає новаторський, десятий в послужному списку альбом The Path of Totality, яким перевертає з голови на ноги уявлення про себе, адже вони примудряються об'єднати звичний для шанувальників фірмовий важкий звук Korn, і наймодніший і трендовий електронний стиль «дабстеп» (dubstep). У записі альбому брали участь самі знамениті дабстеп-продюсери, такі як Skrillex, Datsik, Feed Me, Excision, 12th Planet, Flinch, Downlink, Kill the Noise, Noisia.
  Крім нової, експериментальної роботи, всі глядачі концерту 29 серпня, зможуть також почути всі кращі пісні Korn. І ще можливий один приємний сюрприз для фанів, 5 травня 2012 року, вперше після 7 років відсутності, на сцені з групою з'явився другий основний гітарист групи, а також один із засновників Korn - Brian "Head" Welch. Є велика ймовірність того, що він приєднається до групи під час світового туру, і відіграє концерт у Києві.

Наверх