Головна » Зочотні новини звідусіль » Головна ялинка країни важитиме 30 тонн і матиме висоту 11-поверхівки

Головна ялинка країни важитиме 30 тонн і матиме висоту 11-поверхівки

 • Головна ялинка країни важитиме 30 тонн і матиме висоту 11-поверхівки

  До нового року 46 днів, і робота над головною ялинкою країни в самому розпалі.

  15 листопада  на Майдані Незалежності у Києві розпочали встановлення зеленої красуні. 

  Перехожі на Майдані вже фантазують, яким буде новорічне дерево-2013. Хочуть, аби воно було яскравим, було прикрашене ведмедиками, кульками, цукерками, щоб люди приходили і самі вішали іграшки. Одне з головних бажань - щоб була більш натуральною.

  Та головне, аби не така, як минулого року, мріють українські зірки. 

   

  "Мені не подобалася ялинка наша - некрасива, страшна, ну я не зустрічав людей, яким би подобалася така ялинка", - каже хореограф Олександр Лещенко.

  Минулорічна красуня стала головною героїнею новорічних свят-2012. Як тільки українці над нею не знущалися - її порівнювали з морозивом, дитячою пірамідкою, паркувальним конусом і навіть ракетою, яка злітає у космос. Зрештою, ялинка не витримала і завела собі блог, на твіттері.

  Конкурс на найкращу ялинку київська влада провела ще влітку, і виграла його компанія з Іллічівська. Висотою головна ялинка країни буде як 11-поверховий будинок, а важитиме 30 тонн.

   

  Вона буде світитися і вдень, і вночі, але з різними варіантами світлодіодного оформлення. Верхівку прикрасять "піксельною" верхівкою з ефектом 3D. При цьому конструкцію роблять максимально простою.

   

  Прикрасять штучну ялинку національними орнаментами і обіцяють урочисто відкрити традиційно 19 грудня, у День Святого Миколая.

   Джерело  http://parad-vyshyvanok.com.ua

Наверх