Підтримку заходу висловлює ціла когорта діячів української культури, а напряму долучитися до заходу погодились Фагот і Фоззі (гурт "ТнМК"), Вадим Красноокий (Mad Heads XL), Сашко Ярмола (Гайдамаки), співачки Сестри Тельнюк, Ірена Карпа та добровольці-філологи з різних вишів.

Час і місце презентації: 21 лютого, четвер, о 10:30 у київській книгарні "Є" на Лисенка, 3.

Зразу після заходу – відвідини столичної школи з пробним відкритим уроком!

Подібні презентації проекту "С.Е.К.С." заплановані в Одесі, Вінниці, Сумах, Харкові, Запоріжжі, Криму, у школах яких небайдужі проводитимуть такі ж заняття.

Всеукраїнська громадська організація "Не будь байдужим!" за 7 років провела 200 акцій та кампаній за відродження української мови, історії, культури. Серед цього – шкільні проекти "Укрмова – суперкльова!", "Мазепа. Made in Ukraine", "Я успішний і розмовляю українською". У 2009-му під тиском "НББ!" Кабмін видав Постанову про те, що в де-юре україномовних школах учителі і на перервах мають розмовляти українською. Перед перемогою Януковича на президентських виборах 2010 року Конституційний Суд скасував цей документ. Сотні волонтерів "Не будь байдужим!" - активні "антитабачниківці".