Головна » Зочотні новини звідусіль » Фестиваль.. паніки та істерики "На дні"

Креативний та вельми актуальний Фестиваль.. паніки та істерики "На дні" відбудеться в Києві в суботу, 21.03.2015.

 • Фестиваль.. паніки та істерики

  Поки уряд займається втіленням в життя тотального покращення, а народ масово валить до Польші на заробітки, в Києві стартує вельми цікавий та сміливий сатирично-стьобний проект — Фестиваль паніки та істерики «НА ДНІ» (фестиваль паники и истерики «НА ДНЕ»).

   

  Як зазначається на сайті заходу, фестиваль спочатку був просто стьобним постом на сторінці у Фейсбуку. Але, з огляду на актуальність проблеми матеріального зубожіння більшості українців внаслідок дикої інфляції, за кілька днів допис набрав тисячі лайкіа та перепостів. А також охочих організувати масштабний різноплановий захід під непереможними гаслами братерства, креативу та позитивного сприйняття оточуючої дійсності. Червоним стрижнем крізь фестиваль "ніщебродів" проходять ідеї невимушеного спілкування, обміну досвідом, духовного розвитку, не зважаючи на матеріальну бідність.

   

  Фест паніки та істерики складатиметься із кількох локацій та майданчиків, серед яких:

   

  - Головна музична сцена (хедлайнери - олдові чуваки "Грін Грей")
  - Етно-тусівка
  - DJ "зона турбулентності"
  - Палата примирення
  - Печера пізнань
  - а також Музей ностальгії, дитячий майданчик, квест-істерика, шоу-рум, Free market - речі на обмін, агрофінтес та інші цікаві активності)

   

  Фешн-показ "міські психи", майстер-клас "танцюємо за їжу", виступ поета-істерика із циклом панічних фонограм «Распоследнее. Прединфарктное», йога-практики "Медитативне прийняття зарплати в гривні", бук-кросинг "нищий бродом - не нищий духом", арт-майстер-клас "З гівна в конфєтку", психологічний майстер-клас "проживи креативно на зарплату в гривні", несамовитий барабанний джем/// і це ще не все!

   

  Отож, панове панікери та ніщеброди, давайте пірнемо ув істину сучасного буття та розчаруєм тих, хто думає, що всім нам гаплик)))

Наверх