Головна » Зочотні новини звідусіль » Фестиваль ЗАХІД 2012 четвертий рік поспіль запрошує гостей!

Фестиваль ЗАХІД 2012 четвертий рік поспіль запрошує гостей!

 • Фестиваль ЗАХІД 2012 четвертий рік поспіль запрошує гостей!

  З 17 по 19 серпня 2012 року, в переддень Дня Незалежності України, під Львовом пройде вже традиційний фестиваль "Захід".
  Уже четвертий рік поспіль в Україні пройде одне з найбільш масштабних і грандіозних музично-мистецьких подій - фестиваль "Захід 2012", до якого готуються не ціле літо, а цілий рік. Назва події об'єднує в собі місце розташування фестивалю в Україну і приналежність до культури Європи; захід як подія; захід як захід і Захід, як єдиний художній продукт.
  Головна мета фестивалю "Захід 2012" - популяризація української культури. Організатори та учасники прагнуть показати, що наш культурний продукт не тільки має право на існування, а й що він цікавий для широкої громадськості.
  За три дні фестиваль має продемонструвати, що українська культура не просто існує, а динамічно розвивається і готова про це заявляти.
  На фестивалі "Захід 2012" виступлять: Rocky Leon, O.Torvald, Анна, Тінь Сонця, Atmasfera, Ляпіс Трубецькой, Роллікс, Брем Стокер, Тостер, the Вйо, Крамбамбуля, Тартак, Qarpa, Бумбокс, Тол та інші виконавці
  Дата проведення: 17-19 серпня.
  Місце проведення: с. Родатичі, б / о "Сонячна галявина".
  Вартість квитків: 100 грн. на всі 3 дні фестивалю.

Наверх