Головна » Зочотні новини звідусіль » На Харківщині відбудеться фестиваль "Сьогодні Купала, а завтра Івана"

На Харківщині відбудеться фестиваль "Сьогодні Купала, а завтра Івана"

 •  

  Фестиваль "Сьогодні Купала, а завтра Івана" відбудеться 7 липня 2012 р. у с. Сковородинівка Золочівського району на території музею Г.С. Сковороди.
  Головні завдання фестивалю: підтримати й надати нові творчі стимули для діяльності аматорських фольклорних гуртів регіону, сприяти розвитку колективів фольклорного жанру, творчості народних майстрів, виявляти та залучати до фестивальних заходів нові фольклорні гурти, особливо молодіжні та дитячі, які забезпечать в майбутньому наслідування традиції. 
  У програмі – концертні виступи фольклорних колективів на майданчиках парку ("Музейні сходи, "Співоча діброва", "Співи під дубом", "Танцювальний майданчик"), народні ігри можна на майданчику "Ігри під клунею".
  Народні умільці виставлять свої вироби та дадуть майстер-класи на "Алеї майстрів". Відбудеться конкурс купальської атрибутики "Купальська традиція", покликаний відновити інтерес до технології виготовлення ляльок, дерев, вінків, інших елементів купальського обряду. Заплановано катання на човнах, прогулянки на конях. 

   

  Джерело:  http://autotravel.ua/afisha/pid-kharkovom-proyde-festyval-sohodni-kupala-a-zav/

Наверх