Головна » Зочотні новини звідусіль » З 15 по 17 червня у с. Заліний порт порадує всіх відпочиваючих фестиваль повітряних зміїв

З 15 по 17 червня у с. Заліний порт порадує всіх відпочиваючих фестиваль повітряних зміїв

 • З 15 по 17 червня у с. Заліний порт порадує всіх відпочиваючих фестиваль повітряних зміїв

  Фестиваль повітряних зміїв з 15 по 17 червня 2012 року порадує всіх відпочиваючих у с. Заліний порт, Голопристанський р-н, Херсонська область (біля пансіонату «Примор'є»).

   Девіз фестивалю - відпочивай та літай!!! Літаємо усі: і діти і дорослі, і що особливо приємно, на морі. Головні герої фестивалю - повітряні змії - були винайдені в Китаї ще до того, як історики почали писати свої хроніки. Перші повітряні змії китайці почали робити з бамбука і листів рослин. Після винаходу шовку в 2600 році до нашої ери повітряних зміїв стали робити з бамбука і шовку.У Китайському фольклорі багато історій про те, що повітряні змії запускали як для задоволення, так і для справи. Найбільш часто повітряні змії застосовували у військових цілях.  

  Китайці використовували повітряних зміїв для того, щоб виміряти відстань між своєю армією і стінами замку супротивника. У небо піднімали розвідників - спостерігачів. Існує легенда про те, що в 202 році до нашої ери генерал Хуан Тенг і його армія були оточені супротивниками, і їм загрожувало повне знищення. Говориться, що випадковий порив вітру зірвав з голови генерала капелюх, і тоді до нього прийшла ідея створення великої кількості повітряних зміїв, споряджених звуковими пристроями. Повітряні змії були зроблені з бамбука, паперу і шовку. Глибокої ночі ці повітряні змії літали прямо над головами армії супротивників, які, почувши загадкові завивання в небі, запанікували й утекли.

  У програмі фестивалю повітряних зміїв:

  Вперше оголошується збір змєєнавтів - аматорів на Чорноморському узбережжі Херсонської області, смт..Залізний порт. 
  Аборигени фестивалю, професіонали сім'я Тарасенко проведуть:
   -з дітьми заняття з виготовлення пов. зміїв;
  - З дорослими - польоти з керованими зміями;
  - Майстер клас з аерофото з пов. змія;
  - Конкурс на кращий літаючий футбольний м'яч;
  - РОКАКУ - битви
  - Нічні польоти

   

   

  Джерело:  http://www.thisisukraine.org

   

Наверх