Головна » Зочотні новини звідусіль » Фестиваль «Підкамінь-2012» відбудеться 8-12 серпня

Фестиваль «Підкамінь-2012» відбудеться 8-12 серпня

 • Фестиваль «Підкамінь-2012» відбудеться 8-12 серпня

  Етнофестиваль «Підкамінь-2012» планується з 8 до 12 серпня. Дійство триватиме 5 днів. «Євро-2012» і тут вніс свої корективи.

  Один із засновників і головних організаторів «Підкаменя», депутат Львівської обласної ради Олександр Ганущин каже: «Ми хочемо нарешті реалізувати свою давню мрію і зробити наш фестиваль майданчиком, де б могли себе показати ще не надто «розкручені» гурти. Для цього буде виділено окрему сцену, яка, сподіваємось, працюватиме вже від середи, 9 серпня. Тому, шановні виконавці, якщо ви вважаєте, що ваш стиль можна поєднати з форматом етнофестивалю, – виходьте на контакт! Незмінний арт-директор «Підкаменя» Павло Войціховський чекає на ваші дзвінки та електронні повідомлення».

  Водночас, як і щороку, на цьогорічному етнофестивалі виступатимуть відомі в Україні і за її межами гурти з якими поки що ведуться перемовини.

  Організатори також планують ще більше розширити спектр заходів, видовищ і атракціонів на фестивальному полі. «Ми працюємо для того, щоб наш фестиваль став незабутнім для представників найрізноманітніших верств учасників, – каже інший співзасновник «Підкаменя», депутат обласної ради Ігор Криськів. – Хочемо зробити так, щоб справді тут було цікаво і шанувальнику сучасної музики, і поціновувачу народного мистецтва, і представнику клубу історичної реконструкції, і книголюбу, і двохрічному малюкові, і вісімдесятилітньому пенсіонерові. На фестивалі відбуватимуться найрізноманітніші спортивні дійства, заходи служб для дітей та молоді тощо. Ну, і звичайно ж, сподіваємось, що, як і кожного року, на «Підкамені-2012» своє важливе місце займе і релігійна складова».

  «То ж, якщо ти молодий та активний і плануєш літо, плануй поїздку у сповитий легендами Підкамінь!», – наголошують організатори.

  Джерело:  http://zik.ua

   

Наверх