Головна » Зочотні новини звідусіль » Міжнародний фестиваль на Андріївському узвозі в Києві

У Києві на Андріївському узвозі пройде міжнародний фестиваль

 • Міжнародний фестиваль на Андріївському узвозі в Києві

  29-30 червня в рамках міжнародного фестивалю мистецтв Андріївський узвіз відбудеться однойменний музичний фестиваль за участю київських рок-музикантів і зарубіжних артистів.
  Два дні на концертному майданчику Андріївського Узвозу будуть проходити майстер-класи, творчі зустрічі та концерти провідних київських рок-музикантів. Фестиваль представить широкий жанровий спектр: від традиційного етно-року до кабаре, лірики та експериментальної електронної музики, повідомиляє Корреспондент.net.
  У концертній програмі Андріївського Узвозу візьмуть участь: українсько-сербський лаунж проект Shopping Hour, кабаре Олени Грозовский GrozovSka Band, етно-джазовий проект Asia Tengri, сольний проект міської лірики і романтики композитора і музиканта Сергія Підкаура (The Вйо), музичний бенд популярної письменниці і співачки Ірени Карпи QARPA, група відомого музичного діяча і журналіста Анатолія Вексклярського Vexlarsky Orchestra, зірка талант-шоу Голос Країни Illaria і багато інших.
  Фестиваль Андріївський узвіз планується, як щорічне міське захід, присвячений Києву, його культури, традицій і сучасності.

  Як зазначають організатори фестивалю, його основне завдання - "створення простору комунікації і творчості, свого роду - фабрики ідей, що перетворює урбаністичні інновації в реальність".
  За їхніми словами, Андріївський узвіз відрізняється від інших фестивалів тим, що представить публіці не просто відомих музикантів, а перш за артистів-новаторів, які стали явищами в своєму стилі, і створили потужні творчі лабораторії.
  Мюзик-фест Андріївський узвіз пройде з 29 по 30 червня 2012 року на Андріївському узвозі (відкритий майданчик між будинками № 30-34). Початок концертів о 18.00.
  Нагадаємо, що 3 липня 2012 року в Києві відбулася офіційна церемонія відкриття Андріївського узвозу. Роботи з реконструкції, яку в останній раз провели в 1980-1983 роках минулого століття, почалися у вересні минулого року. У той же час Державна архітектурно-будівельна інспекція в Києві заявила про порушення містобудівних норм при реконструкції Андріївського узвозу.

Наверх