Головна » Зочотні новини звідусіль » Еxpression-фестиваль "Клякса": поезія + музика = театр

Еxpression-фестиваль "Клякса": поезія + музика = театр

 • 7-9 вересня в Києві відбудеться II expression-фестиваль "Клякса": поезія + музика = театр. Кожен, хто відчуває себе часткою цієї формули може стати учасником події.

  В програмі фестивалю: еxpression-виступи відомих українських поетів, еxpression-poetry-battle, поезія в музиці, поетична імпровізація: перформенс, візуалізація поезії. 

  В перший день події фестивалю відбуватимуться на території ГО “Мистецька Платформа”.

  Другий фестивальний день пройде на території кафе “Очеретяний Кіт” у столичному гідропарку, де відбудеться кульмінація дійства.

  Завершиться фестиваль у неділю, арт-візитом учасників у музеї просто неба у Пирогові.

  Кожен, хто відчуває себе часткою цієї формули може стати учасником фестивалю.
  Для реєстрації просто надішліть інформацію про себе на e-mail: to.zontСОБАКАgmail.com, вказавши ваші ПІБ, коротку інформацію про себе, жанр, який представлятимете (поезія, музика, театр, візуал-арт, хенд-мейд) та декіліка прикладів Вашої творчості. Також зареєструватися можна, залишивши інформацію про себе в соціальній мережі “ВКонтакті”. 

  «Клякса» - це мистецтво, що повсюди залишає сліди: на полотнах художників і в римах поетів, в серцях і душах слухачів і глядачів, у відображеннях найчистіших почуттів і усмішках випадкових перехожих. «Клякса» - це фонтан емоцій і джерело краси. Сплетіння поезії, музики і театру в єдине ціле - це і є «Клякса».

  Організатор: Творче об’єднання «Зонт».

  Партнер фестивалю: «Мистецька Платформа»

Наверх