Головна » Зочотні новини звідусіль » Джазовий фестиваль Art Jazz Cooperation

Джазовий фестиваль Art Jazz Cooperation

 • Джазовий фестиваль Art Jazz Cooperation

  Один із найгучніших джазових фестивалів в Україні, "Art Jazz Cooperation", невдовзі святкуватиме ювілей. Спеціальним гостем масштабної мистецької події фестивалю стане культова співачка Ніно Катамадзе! 

  ART JAZZ COOPERATION розпочав свою історію у 2007 році та, ставши музичною візитівкою Волині, об’єднав не лише різні жанри мистецтва в темі джазової музики, але й міста:  традиційно на початку вересня Луцьк та Рівне стають центром культурного життя і водночас розпочинають «новий сезон» фестивального руху України.

  Головні концерти фестивалю відбудуться з 31 серпня - 1 вересня у Луцькому замку та 1 - 2 вересня у Рівненському музично-драматичному театрі. Цього року їх учасниками стануть Ніно Катамадзе та гурт Insight (Грузія), Dislocados (Україна), Polar Expedition Jazz Quartet (Україна-Польща-Норвегія-Швеція), Беата Главенкова Тріо (Чехія) та інші.

   Найочікуванішими гостями стануть легендарна грузинська співачка НІНО КАТАМАДЗЕ та гурт «INSIGHT» (музика від Ніно - складна, інтелектуальна, нетутешня; вона ? розгорнуте філософське оповідання про життя), а також Dislocados, популярний київський колектив, коктейль приголомшливих латиноамериканських ритмів і джазових мелодій.

  Окрім концертної програми на гостей фестивалю чекає  традиційне унікальне поєднання різноманітних жанрів мистецтва в темі джазу, а саме музики, фотографії, живопису:

  - Всеукраїнський фотоконкурс «Джазові Емоції». Партнер фотоконкурсу – компанія «ПРОФОТО», від якої переможцям будуть надані коштовні фото подарунки.
  - Музичні виступи та джем-сешни (Луцьк, Рівне)
  - Майстер-класи для музикантів (Луцьк, Рівне)
  - Майстер-класи для журналістів та культурних оглядачів (Луцьк)
  - Благодійна фотовиставка-продаж «Світ Джазу» (Луцьк)
  - Імпровізаційний малюнок «КвікПік» (Луцьк, Рівне)

Наверх