Головна » Зочотні новини звідусіль » Другий Міжнародний винний фестиваль «WineFeoFest» у Феодосії

Другий Міжнародний винний фестиваль «WineFeoFest» у Феодосії

  • Другий Міжнародний винний фестиваль «WineFeoFest» у Феодосії

    З 14 по 16 вересня у Феодосії відбудеться Другий Міжнародний винний фестиваль «WineFeoFest». У вересні 2011 року пройшов Перший Міжнародний винний фестиваль «WineFeoFest», що став знаковою подією курортного сезону. Фестиваль відвідали близько 30 тисяч гостей, у тому числі іноземні делегації. Через web-камери яскраве свято побачили жителі 39 країн світу. Оргкомітет «WineFeoFest» протягом року активно вів роботу з підготовки проведення другого фестивалю і його популяризації. Традиційно у перші дні березня в Ялті пройшла XXI туристичний ярмарок «Крим. Курорти. Туризм - 2012 », яка дала старт курортного сезону. Важливою подією для Феодосії на цьому заході стала презентація Міжнародного феодосійського винного фестивалю «WineFeoFest». 27 квітня 2012 в Сімферополі відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та номінантів кримської акції «Успіх року». Міжнародний феодосійський винний фестиваль «WineFeoFest» став дипломантом у номінації «Кращий іміджевий проект». 16 червня в Києві свої туристичні можливості та новинку 2011 року - Міжнародний винний фестиваль "WineFeoFest» - Феодосія презентувала в рамках «Європейського містечка», спільного проекту представництва Європейського Союзу в Україні, Київської міської державної адміністрації, який реалізувався в рамках міжнародного українсько-німецького співробітництва якраз в розпал проведення чемпіонату Європи з футболу «ЄВРО-2012». Розширення рамок курортного сезону, активне сприяння розвитку винного туризму, осягнення високих традицій і культури винопиття, популяризація торгових марок винних виробників, просування Феодосії як туристичного регіону - все це і стало метою проведення фестивалю в нашому місті .«WineFeoFest» дає можливість представити свою продукцію не тільки провідним виновиробників Криму і України, але і виноробам інших країн. У цьому році «WineFeoFest» пройде відразу на декількох майданчиках міста.

    У програмі - проведення тематичних виставок та конкурсів, виступ зірок естради та творчих колективів, вибір Королеви вина. А дегустуючи продукцію представлених на фестивалі виробників вина та відчувши чарівництво воістину божественного напою, гості фестивалю стануть учасниками вибору кращого виновиробників. Фестиваль проводиться з ініціативи Феодосійського міського голови Олександра Бартенєва за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства економіки Німеччини, Представництва Президента України в АРК, Ради міністрів АРК, Міністерства курортів і туризму АРК, Міністерства аграрної політики та продовольства АРК та Міністерства культури АР Крим.           

     Тепле море, чарівно-ласкавий повітря, достаток фруктів, а головне - винограду і божественного напою ... Все це чекає вас на самому яскравому винному святі, яке подарує самі позитивні і незабутні враження. Три дні феодосійського фестивалю піднесуть масу позитивних емоцій, які ви отримаєте, беручи участь в розважальних і пізнавальних фестивальних програмах.          

Наверх