Головна » Новини » Документальний фільм `ГУБІН`. Прем`єра 17 травня 2013 !

Фолк-рок фестиваль Млиноманія запрошує на прем`єру стрічки про ідейного натхненника фестивалю та неординарну особистість - Володимира Губіна.

 • Документальний фільм `ГУБІН`. Прем`єра 17 травня 2013 !

  Довгоочікувана прем`єра фільму `Губін` відбудеться 17 травня о 18:00 в київському Будинку Кіно.

   

  Стрічка про життя Володимира Губіна з села Сокілець - непересічну особистість, людину, яка не вписується в рамки звичного розуміння сільського життя, про нестандартну філософію, творчість, роздуми та світогляд письменника, філософа, мандрівника, митця. Губін з самого початку став ідейним натхненником фолк-рок фестивалю `Млиноманія`. Вже сьомий рік `Млиноманія` проходить за допомогою та участю Володимира, який вкладає свою душу, сили та натхнення у свято музики, живого спілкування і відрождуння традицій в селах Сокілець та Печера. Саме на Сокілецькому Млині з 2008 по 2010 роки відбувалось становлення та розвиток фестивалю доки... Млин не захопили чиновники і рейдери.

   

  Сокілецький Робінзон, як ще називають Губіна, має мрію - відновити старовинний комплекс водяного Млина в селі Сокілець. На заваді втілення цієї мрії постала сувора буденність правового `безпрєдєлу`, нахабство чиновників та рейдерське захоплення Млина в 2010 році. Підробка документів, замовні рішення сільради та суду, тотальна вирубка дерев на території Млина, привласнення, розкрадання і знищення рейдерами чужого майна, руйнування капітальних будівель, буріння свердловин на березі Південного Бугу та багато інших фактів не залишають сумнівів, що Сокілецький Млин загарбали нечисті на руку чиновники та `підприємці`...

  ...реалії сільського життя, мрії митців, ілюзії селян, безкарність порушників закону, бородьба за правду та за право на своє майно, а також філософія реального, радісного, творчого життя, чарівні краєвиди заповідної долини Південного Бугу та багато інших цікавих речей постануть перед Вами під час прем`єри фільму!

   

  Фільм студії медіа-проектів `Вартові Демократії`.

  Режисер - Ігор Чайка.

   

  Коротко про стрічку, зі слів режисера: `Сільська атракція на три дії зі старовинним Млином, рейдерськими забавами, музикою та співами.`

   

  Офіційний трейлер фільму дивіться в Ютубі:  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8qQSXZ3bqew

  Зустріч вКонтакті для обговорення, запитань і пропозицій прем`єрного показу фільму `Губін`:  http://vk.com/film_gubin

Наверх