Головна » Зочотні новини звідусіль » Андрій Макаревич приїде в Коктебель на джазовий фест «Live in blue bay»

Андрій Макаревич приїде в Коктебель на джазовий фест «Live in blue bay»

 • Андрій Макаревич приїде в Коктебель на джазовий фест «Live in blue bay»

  6-9 вересня у Коктебелі (Крим) відбудеться Міжнародний фестиваль джазової музики «Live in blue bay».

  Це єдиний в Україні некомерційний фестиваль джазу, повідомляють організатори фестивалю.

  Фест відкриє ростовський колектив «Dixie Brother’s Band». Протягом чотирьох днів на двох сценах виступлять більше 120 музикантів з країн СНД і Європи. Кожен концерт буде завершуватися джем-сейшном, в якому професійні джазмени покажуть майстерність імпровізації.

  Хедлайнером «Live in blue bay-2012» стане російський музикант Андрій Макаревич, який представить публіці свою програму «Джазові трансформації». Це не тільки новий погляд на класику джазу, а й переосмислення добре відомих пісень «Машини часу».

  А також у фестивалі візьмуть участь стильний лондонський виконавець Fil Straughan & «Continent», іспанський фламенко-фьюжн-джаз-бенд «Kejaleo», перший в Україну сальса-бенд «Dislocados», швейцарський джаз-бенд «The Clients», Народний артист України Енвер Ізмайлов, квінтет Давида Ткебучава, епатажний італійський колектив «Spaghetti Swing», учасники якого під час виступу на сцені готують спагетті, і багато інших.

  Щодня в джаз-кафе «Богема» імениті музиканти даватимуть майстер-класи для всіх бажаючих. Крім того, всі дні фестивалю в «Богемі» проходитиме виставка ексклюзивних музичних інструментів фірми «Avaks».

  З 2009 року фестиваль проходить на майданчику пансіонату «Блакитна затока». Тільки в Коктебелі всього на чотири дні інтелектуальна музика стає доступною всім охочим – до всіх сценам вхід вільний.

   

  Джерело:  http://festyvali.org.ua/

Наверх