Головна » Новини » Подарунок для гуртів від школи естрадного виконавства Dream School

Подарунок для гуртів від школи естрадного виконавства Dream School

  • Подарунок для гуртів від школи естрадного виконавства Dream School

    Учасниками цьогорічної програми фестивалю «Млиноманія» зацікавилась київська школа розвитку естрадного виконавства Dream School. Це перша в Україні школа комплексного розвитку майстерності естрадного виконавця. Засновник - заслужений діяч естрадного мистецтва України Михайло Толмачов, генеральний партнер школи - магазин музичних інструментів та обладнання JAM. Учні школи - лауреати багатьох українських та міжнародних конкурсів та фестивалів (Таврійські Ірги, Нова Хвиля, Червона Рута, Євробачення), степендіати та володарі найвищих премій та нагород творчих конкурсів та фондів, учасники та переможці шоу і телепроектів (Х-фактор, Шоу №1, Голос Країни, Зірковий Час).

    В 2012 році Dream School спільно зі студією AM Production та режисером Андрієм Марусичем підготували подарунок для учасників фестивалю – зйомка та виготовлення відео кліпу для одного з гуртів, який найбільше сподобається. Критерії відбору – «хітовість», оригінальність, органічність. Мета партнерства «Dream School» та фестивалю «Млиноманія» – спільними зусиллями допомогти яскравим та неординарним молодим колективам отримати широке визнання.

     І це не все! Ще один подарунок для гуртів від «Dream School» поки-що залишається сюрпризом та буде оголошений під час відкриття фестивалю!

Наверх