Головна » Зочотні новини звідусіль » 30 червня 2012 року на Майдані Незалежності у Києві відбудеться благодійний концерт, присвячений боротьбі зі СНІДом

30 червня 2012 року на Майдані Незалежності у Києві відбудеться благодійний концерт, присвячений боротьбі зі СНІДом

 • 30 червня 2012 року на Майдані Незалежності у Києві відбудеться благодійний концерт, присвячений боротьбі зі СНІДом

  30 червня 2012 року на Майдані Незалежності у Києві відбудеться благодійний концерт, присвячений боротьбі зі СНІДом. На сцену вийдуть Елтон Джон і група Queen з Адамом Ламбертом, повідомляє прес-служба Фонду Олени Пінчук "АНТИСНІД".

  Враховуючи значимість цього проекту та його благодійний статус, артисти, які вийдуть цього вечора на сцену, відмовилися від своїх гонорарів. Концерт, який проводиться за підтримки UEFA, відбудеться за день до фіналу ЄВРО-2012 в офіційній фан-зоні чемпіонату на Майдані Незалежності. Він транслюватиметься в прямому ефірі українського і польського телебачення.

  Під час концерту буде організовано збір благодійних пожертвувань. Всі зібрані кошти будуть направлені на новий спільний проект СНІД-Фонду Елтона Джона і Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД», який, використовуючи футбольні символи і правила, буде розповідати українським дітям про ВІЛ / СНІД.
  Музиканти, які візьмуть участь у концерті, не вперше приїжджають в нашу країну з благодійною місією - допомогти Україні у боротьбі зі СНІДом і захистити від ВІЛ / СНІДу мільйони людей. Співпраця знаменитих артистів з Фондом Олени Пінчук «АНТИСНІД» має багаторічну історію.
  У 2007 році з концерту Сера Елтона Джона в Києві розпочалася спільна робота СНІД-Фонду Елтона Джона і Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД», яка спрямована на допомогу ВІЛ-позитивним дітям. На п'ятирічний проект «Діти +» Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД» виділив грант в 2,5 мільйона доларів. У 2011 році два фонди представили громадськості нову ініціативу - спільний благодійний проект з профілактики ВІЛ / СНІДу, спрямований на безпритульних дівчат і молодих жінок, які живуть і працюють на вулиці. Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД» надав для проекту грант в розмірі 450 000 доларів.
  Одним з благодійних результатів концерту групи Queen + Paul Rodgers на харківській Площі Свободи став новий корпус для ВІЛ-позитивних дітей в Зеленогайському будинку дитини (Харків), який Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД» відремонтував за рахунок коштів, зібраних на концерті.
  Завдяки безперервним кампаніям фонду в медіа, залученню світових зірок і проектам допомоги людям, що живуть з ВІЛ / СНІДом, які реалізують партнерські організації, за останні п'ять років в Україні вдалося знизити темпи приросту нових випадків ВІЛ у п'ять разів.

Наверх