Головна » Новини » 29.09.-01.10.2017 Осіння Зустріч в Центрі Всесвіту

Осіння зустріч млиноманів відбудеться наприкінці вересня в с.Печера!

 • 29.09.-01.10.2017 Осіння Зустріч в Центрі Всесвіту

  29.09.-01.10. справжні млиномани збираються в Центрі Всесвіту на Осінню зустріч! Місце зустрічі - село Печера Тульчинського району, галявина Млиноманії, "лісова" сцена і волонтерський табір. 

  Що буде.

  Творча туристична зустріч друзів млиноманів, закриття сезону в Печері. Поспілкуємось, заспіваємо, поджемимо, порибалимо, завітаємо до лісу, помандруємо на пороги, в парк, на Млин. Покатаємось на "драконі" Вови Губіна (треба заправити). 

  Беріть музичні інструменти, вудки, ліхтарики, інші туристичні девайси. Будемо готувати страви на вогнищі, для цього прихопіть необхідні продукти (олій, спеції, крупу і т.д.). Обов`язково беремо НЕ одноразовий посуд, а КРУЖКУ-МИСКУ-ЛОЖКУ!


  Хто буде?

  !!! Дуже наполегливе прохання > всі, хто вирішив їхати в Центр Всесвіту на  Осіння зустріч млиноманів 2017 - будь-ласка, повідомте про дату і приблизний час прибуття ЗАВЧАСНО! Бо необхідно розрахувати і заздалегідь підготувати певну кількість провізії на кожен з днів, яка залежить від кількості нас. Контакти:
  (098)440*22*38
  lelique@ua.fm
  Олексій Мошин


  Внесок.

  Треба буде скинутись на продукти. Рибу спіймем, більшість овочів можна придбати/дістати на місці. А от мнєсо, сало, фольгу, олій, капусту, перці, свічки і т.д. треба буде придбати заздалегідь. Пропоную скинутись по 100-150 грн. Або ж взяти з собою частину продуктів (попередньо узгодивши, яких саме, скільки та коли).


  Де жити.

  Жити будемо в наметах або на хатах. Тому беріть намет/спальник/килимок чи домовляйтесь з тим, в кого це добро є.) За потреби розіб`ємо великий армійський намет. Хто лякається осіннього холоду - можна розміститись в одній з дружніх хат (в Моушина, у Губіна), чи-то зняти номер поряд на Турбазі.


  Що брати.

  1. КРУЖКУ-МИСКУ-ЛОЖКУ!
  2. Намет/спальник/килимок.
  3. Теплий одяг, надійне взуття, шось на голову.
  4. Гітару, тамбурин, дримбу, дарбуку, інші інструменти.
  5. Вудку, ніж, ліхтарик.
  6. Продухти на їдло* (олій, мнясо, сало тощо).
  7. Натхнення.)


  Частування.

  На місці є чудові казанки й пательні - тож готуватимемо смаковиті страви на вогнищі! В меню: Юшка прибузька, Куліш козацький, Борщ смаковитий, Плів колоритний, Рагу осіннє, Картоплю по-селянськи та по-моушинські... А також дегустація молодого смородинового вина урожаю 2017 та інших цікавих напоїв.) 
  Кому треба - в селян можна придбати молоко, мед, яйці і т.д..

  З радістю приймаємо пропозиції по програмі та меню!


  Контакти:


  (098)440*22*38 Моушин


  Пориньмо ж в атмосферу невимушеного спілкування в казковій осінній долині Південного Бугу!

   

  Їожик кличе!!!Наверх