Головна » Новини » 28-30 вересня млиномани збираються в Центрі Всесвіту!

Осіння зустріч млиноманів в Центрі Всесвіту відбудеться в останні вихідні вересня!

 • Осіння пора в Центрі Всесвіту неймовірно мальовнича! Наприкінці вересня друзі млиномани за традицією збираються в Печері та Сокільці, щоб заграти та заспівати, помандрувати і погрітись біля багаття, попрацювати і поспілкуватись, побути серед Природи в чудовому товаристві)

  А ще рибалити, купатись, споглядати, надихатись, творити, мріяти, відпочивати, готувати, відчуваючи різнобавний смак оксамитової подільської осені.

  Панове музики, поети, митці, - запрошуємо на Осінню зустріч! Заграємо в акустиці біля багаття, можливо, з мінімальною підзвучкою (комбік/мікрофон), зачитаєм віршів... Поджемимо на всьому, що буде:)

  Також будемо мандрувати місцевими лісами, галявинами, стежками, до порогів, парку, церкви, костелу в Печері, Млина в Сокільці, підвісного мосту в Забужжі. Любителі вражень та екстриму, скинувшись водію-Алхіміку на пальне, зможуть прокататись бездоріжжям та краєвидами на раритетному позашляховику ГАЗ-69.

  Що взяти:

  • КРУЖКУ-МИСКУ-ЛОЖКУ (!)
  • Спальник+килимок
  • Намет (або скооперуватись із кимось)
  • Теплі речі, надійне взуття, щось на макітру
  • Ліхтарик
  • Гітари-дарбуки-сопілки-дримби-тромбони-кахони тощо
  • Засоби особистої гігієни
  • Поїсти-попити за смаком та бажанням


  Де жити:


  - в наметах;
  - в місцевих;
  - на Турбазі "Печера";
  - на сцені (опція для звукорежисерів:)
  - на Олімпі (для алхіміків та шаманів:)

  Харчі:

  Готуватимемо смаковиті страви на багатті: юшку, борщ, плів, рагу, куліш, бараболю тощо + компот, чаї, цілющі подільські напої. Достиг сидр з літнього врожаю, тож спробуєм на смак особливі нотки цьогорічного напою.) В місцевих можна замовити молочку, мед, яйці та інші продукти.

  Урожай цього року трохи є, тож овочів візьмем на місці. Придбати заздалегідь потрібно буде: олій, крупи, приправи, мнєсо, сало та інше, що не росте на городах.

  Скидон на пальне, їдло, електрику, розхідники:

  > заздалегідь на картку ПБ (до 25.09.) - 120 грн.
  5168 7573 2444 0926 (Івлєва Вікторія)
  > після і на місці - 150 грн.

  Хто скидає кошти на картку, підтвердіть транзакцію скріном, чи візьміть з собою чек. Хто долучається до зустрічі - обов'язково напишіть/зателефонуйте нам:

  (067)302-76-52 (Михайло)
  (098)440-22-38 (Олексій)

  Побачимось в ЦВ!

Наверх