Головна » Зочотні новини звідусіль » 16.05. Очеретяний Кіт дасть акустичний концерт в Києві

Акустичний концерт гурту Очеретяний Кіт в Києві відбудеться у творчій садибі "П`ятихатки" у п`ятницю, 16 травня

 • 16.05. Очеретяний Кіт дасть акустичний концерт в Києві

  У вирі культурних і не дуже подій можна часом і заблукати. І це не дивно, бо стільки талановитих чи то просто популярних людей та колективів сьогодні є! Млиноманія, як завжди, розповідає Вам про самі цікаві і смаковиті події, які стали відомі нам.

   

  Отже, у п`ятницю, 16 травня 2014 року, до Києва приїдуть заграти і заспівати вельми цікаві та душевні чуваки — легендарний подільський гурт «Очеретяний Кіт»Виступ відбудеться в домашньому форматі, у саманній садибі «П`ятихатки» в гостях у мистецького «Берковецького Братства». Цікаві «П`ятихатки» тим, що зведені власноруч із застосування екологічно чистого саманного будівництва. Тут відстань від музикантів до слухача майже відсутня, а середовище сповнене мистецькою енергетикою!

   

  Напрямок своєї творчості «коти» характеризують як «маза-хата-рок», себто, різновид року, який створюється на широких сільських просторах в хаті-мазанці. Як послухаєш кілька пісень, їх стиль стає важко назвати "роком", це — натуральний фольк, сповнений глибинного смислу народних пісень, ніжною та несамовитою енергетикою сопілки, атмосферними чумацькими композиціями, розлогими і запашними гітарними соло, щирістю та невимушеністю, які відчуваються з першої ноти.

   

   

  Дійство відбудеться за адресою: Київ, Берковці, вул. Газопроводна, творча комуна «П’ятихатки»

   

  Початок: 16.05.2014 о 19:00

   

  Зустріч вКонтакті (тут є карта!) В зустрічі на знак даної події, зокрема, вказується, що: від метро «Нивки» до «5хаток» можна дістатися маршрутками №№ 719 і 226 або автобусом №14 (виходити на перетині вул. стеценка з вул. газопроводною)

   

  >>> Якщо Ви ще не були в 5-хатках, радимо заздалегідь продивитись маршрута, щоб не блукати у п`ятницю ввечері загадковими берківецькими нетрями.

Наверх