Головна » Зочотні новини звідусіль » 14-15 серпня в селі Демидівка під Гніванем на Вінниччині гурт Очеретяний Кіт влаштовує творчу Зустріч Осені!

14-15 серпня в селі Демидівка під Гніванем на Вінниччині гурт Очеретяний Кіт влаштовує творчу Зустріч Осені!

 • 14-15 серпня в селі Демидівка під Гніванем на Вінниччині гурт Очеретяний Кіт влаштовує творчу Зустріч Осені!

  Млиномани та друзі! 14-15 вересня - Зустріч Осені в Демидівці!

  І оком не встигли моргнути та отямитись від Млиноманського свята-2013, як підійшов Час Осені. На Поділля завітали дощі, люди закінчують збирати врожаї, час призупиняється, розмальовує в різнокольорові барви Природу та ніби граючись дозволяє нам насолодитись передостанніми теплими і затишними миттєвостями...

  Як дізнався я, спілкуючись з гуртом Очеретяний Кіт під час Млиноманії, в чуваків є свій центр Всесвіту та творчості, який розташувався на Вінниччині в селі Демидівка, що під Гайсином. Там вони черпають натхнення, живуть, спілкуються, відриваються, створюють та співають свої дивовижні пісні. А в деякі вихідні влаштовують творчі зустрічі під кодовою назвою "Демидівські вихідні", збираючи музикантів, друзів та різних ідейних людей. В Котів там є своя фазенда, город, імпровізована сцена, мальовнича річка Рів, водоспад і навіть тарзанка!

   

  14 вересня в селі Демидівка в рамках Демидівських Вихідних, на території мистецької фазенди Очеретяних Котів відбудеться Зустріч Осені! На вас чекають: справжня музика, щире спілкування, багаття, купання, природа, читання, споглядання зірок, пізнання філософських начал буття... Хто бажає, Коти ласкаво запрошують приєднатися до чарівного дійства в Демидівці!

   

   

  Легенда гласить: хто хоч раз був на Млиноманії і йому вся ця двіжуха припала до вподоби - той став млиноманом! 4 серпня 2013 року до нас на Млиноманію завітали неймовірно круті чуваки - гурт ОЧеретяний Кіт!! Заграли та заспівали справжнього щирого фольк-року, принесли радість самобутнього, драйвового та філософського мистецтва гостям фестивалю. Світоглядне сприйняття дійсності та музична творчість нових млиноманыв - Очеретяних Котів - просто зачаровують! 

  Тому всім, кому до душі творчість Котів та щире спілкування в колі митців, радимо приїхати в Демидівку, щоб побачити та почути все особисто!

   

  Як доїхати, що брати та іншу важливу інформацію читайте за посиланням!

   

  Що треба взяти (інформація із спільноти Демидівських вихідних(:
  намет, каремат, спальник, кружка-ложка-миска, теплі речі, гарний настрій.
  Проживання на два дні 100 гривень з людини, сюди входить харчування (обід, вечеря, сніданок), побутові витрати, теплий прийом, психотерапія, йога, Камасутра, надувний човен, екскурсія селом, відсутність інтернету...
  Культурна програма в розробці, слідкуйте за інформацією!

  За детальною інформацією звертайтеся за телефоном:
  0679471484 - Микола
  0630608792 - Роман

   

  Отож, летс гоу в Демидівку 14-го вересня - в цікаву, мальовничу та чарівну місцевість, де на березі загадкової річки Рів збереться творча та ідейна публіка!

   

   

  з побажанням Натхнень,

  Моушин

Наверх