Головна » Зочотні новини звідусіль » У цей день, 13 липня, вийшов перший альбом гурту «Queen»

У цей день, 13 липня, вийшов перший альбом гурту «Queen»

  • У цей день, 13 липня, вийшов перший альбом гурту «Queen»

    Queen — дебютний музичний альбом англійського гурту Queen. Записувався протягом двох років у англійських студіях «Трайдент» і «Де Лейн Лі», і вийшов у 1973 році.

    На платівці відчувається вплив хард-року й хеві-металу тих часів. У текстах пісень використовуються теми фольклору і релігії. Лідер-вокаліст Фредді Меркюрі написав п'ять із десяті композицій. Гітарист Браян Мей зробив внесок чотирма піснями, включно зі «Doing All Right» (написана у співавторстві з Тімом Стафелом, колегою по його колишньому гурту Smile). Барабанщик Роджер Тейлор склав пісню «Modern Times Rock and Roll», у якій також виконав роль соліста. Фінальна композиція — короткий інструментал «Seven Seas of Rhye» — надалі була перезаписана з вокалом і видана на наступному диску Queen II.

    На конверті альбому заявлялося, що платівка демонструє «новий рівень, досягнутий Queen за останні три роки», а також було окремо вказано «No synthesizers» (без синтезаторів) — оскількі слухачі могли сприйняти незвичайні звукові ефекти саморобної гітари Мея як результат використання синтезаторів. Бас-гітарист Джон Дікон був зазначений як «Дікон Джон» (що може перекладатися як «Диякон Джон») — Меркюрі й Тейлор вважали, що так буде звучати цікавіше.

    Джерело:  http://20minut.ua

Наверх