Головна » Новини » 01.06.2013 > ЗУСТРІЧ ЛІТА ПО-МЛИНОМАНСЬКИ!

 • 1 червня в селах Сокілець та Печера млиномани та друзі зустрічатимуть ЛІТО! Цікава, весела та неформальна подія умовно складатиметься з двох частин:

   

   

  1. Літня еко-музична акція Млиноманії "СУБОТНИК Open Air" 01.06.2013.

  2. Зустріч літа та посиденьки на честь прем`єри показу документального фільму "Губін"

   

    "СУБОТНИК Open Air" 01.06.2013 стане вже третьою екоакцією млиноманів, жителів та гостей сіл Печера і Сокілець. Під час попередніх суботників 6 квітня та 11 травня прибрали коло 2 км берегової лінії Південного бугу + закінчили розгрібати смтник в центрі Печери біля струмка + розвісили екологічні таблички. Всім учасникам - велике спасибі за натхненну роботу та не менш натхненний джем біля вогнища.) Цього разу, 1 червня, ми нарешті доберемось до 2-го поля (0,5-1 км нижче за течією від Печери), де на березі ще з минулого року зібрались цілі звалища сміття. Також зробимо інспекцію території каньону та кар`єру (вздовж струмка, за мостом), яку ми прибрали рік тому. Також варто буде намалювати і розставити в найбільш актуальних місцях екотаблички (фарби, пензлі та матеріали є).

   

  ЗУСТРІЧ ЛІТА: фуршет ПО-СЕЛЯНСЬКИ на честь виходу в життя документального фільму "Губін", а також ТВОРЧИЙ ВЕЧІР зі співами, танцями, купаннями, джемом, подільськими чаями, юшкою, картоплею, зорями над головою на території Творчого Простору в дружній радісній атмосфері біля річки Бог.

Наверх