Головна » Новини » Звернення оргкомітету фолк-рок фестивалю «Млиноманія» до всіх.

Звернення оргкомітету фолк-рок фестивалю «Млиноманія» до всіх.

 • Звернення оргкомітету фолк-рок фестивалю «Млиноманія» до всіх.

  Млиномани, українці! Мешканці центра, півночі, сходу, заходу та півдня України! Росіяни, представники всіх інших держав і національностей!

   

  На жаль, настали часи, коли наша Батьківщина опинилася під загрозою знищення. Україну крок за кроком захоплюють, а народ — розділяють на «бандерівців» та «москалів», на «патріотів» та «фашистів». Жорстоко та цинічно, підмінюючи поняття, перекручуючи факти, замилюючи очі пропагандою, захоплюють установи і міста, райони та області. Роздирають наш Рідний Край безбожно та цілеспрямовано, щоб брат ішов на брата.

   

  Млиноманія не підтримує ні правих, ні лівих, ні проросійських, ні прозахідних політиків. Фестиваль протягом восьми років свого життя свідомо відмовлявся від будь-якої участі в політиці. Так буде і надалі! Млиноманія — простір мистецтва та радості, природи та єднання!

  Але є факти, які свідчать про конкретні злочинні дії з розколу України на сході та півдні нашої рідної країни. Робляться заяви про те, що мовляв Донбас ніхто не слухає, захоплюються державні органи, захоплюється зброя, вбиваються чи викрадаються «незгодні», проголошуються якісь «республіки», загони яких зі зброєю співають гімн Росії. Проти української армії живим щитом виставляються люди — жінки, чоловіки, діти, з-за спин яких виходять бойовики зі зброєю.

   

  При цьому маємо підкреслити, що КРАЇНА РОСІЯ нам не ворог, там живе барато добрих, цікавих, неперевершених людей. А от ДЕРЖАВА РОСІЯ, прикриваючись «братерством» наших народів, нагло, цинічно, з використанням диверсій та пропаганди, зі зброєю в руках шматує Українську землю! Крим окуповано. Те, що сьогодні та впродовж останніх тижнів відбувається на Сході України — натуральний тероризм! Як іще пояснити захоплення будівель та заручників, викрадення та вбивства представників ЗМІ і громадськості на фоні погроз Росії ввести свої війська?

   

  Цілісність та недоторканість України — це не політика, а життєва необхідність тих, хто вважає Україно своєю рідною країною! Посягання на територію та незалежність України — це посягання на Святе — на нашу Батьківщину! Фестиваль — подія мистецька, але в ситуації, коли нашу Батьківщину намагаються жорстоко і методично знищити, оргкомітет фестивалю Млиноманія не може стояти осторонь! На нашу думку, за такої важкої ситуації, коли під загрозою є існування України, кожен з нас, хто відчуває в собі сили та не хоче допустити загарбання нашої рідної країни, може і має ДІЯТИ!

  Хтось вміє малювати, хтось створювати музику, хтось писати вірші, оповідання чи статті, хтось програмувати, хтось фотографувати чи знімати фільми, хтось володіє бойовим мистецтвом, хтось знається на медицині, хтось на туризмі та орієнтуванні на місцевості і т.д... Кожен в своїй галузі має хист, і може його використати на благо країни. Але спочатку потрібно замислитись над тим, що відбувається. Та не робити свої висновки на основі сюжетів в ЗМІ. «Моя хата скраю» сьогодні не прокатить, бо на даний момент над Україною зависла загроза, яка може реально зачепити кожного! Час аналізувати сутуацію, робити висновки та діяти в межах своєї компетенції та своїх можливостей. Звичайно, якщо Ви відчуваєте, що це Ваш обов`язок. А якщо, не дай Бог, агресія сусідньої держави продовжиться подальшими військовими діями - в кожного з нас є розум, серце та совість, які підкажуть, як діяти...

   

  Разом з тим, дуже просимо вас не розмухувати вогонь міжнаціонального, міжнародного, мовного, політичного та будь-якого іншого протистояння, яке грає на руку загарбникам. Будьте впевнені, що більшості симпатиків возз`єднання «ісконно русскіх зємєль» протягом багатьох років цілеспрямовано нав`язується певний світогляд. А тепер до насіння, яке методично кидалось в «зрошену» свідомість людей, просто підливають «добрива» ненависті, нетерплячості, ностальгії за СРСР. Млиноманія закликає вас: не підливайте олії до вогню, в якому може згоріти Україна!!! Потрібно відділяти злодіїв та агентів від зомбованих пропагандою громадян.

   

  Млиноманія — за соборну, радісну, квітучу, мудру та свідому Україну! В такий час ми просто не маємо права складати руки та чекати поки хтось десь там “на верху” щось вирішить. Ми бачимо покликання Млиноманії в об`єднанні України, в об`єднанні людей Доброї Волі, талановитих особистостей, митців та хліборобів, майстрів та інженерів, екологів і військових, молодих та досвідчених, з сіл та міст, зі Сходу та Заходу, Півдня та Півночі Української землі.

   

  Мистецтво не знає меж і кордонів! Не зважаючи на стан справ в країні, фестиваль відбудеться, в перші вихідні серпня 2014 року. Відбудеться під девізом об`єднання України та спільної творчості на благо! Тому Млиноманія з радістю запрошує на чарівні береги Південного Бугу учасників та гостей з України, Молдови, Білорусі, Польщі та всього Світу.

   

  > А особливо запрошуємо гостей з Росії: приїздіть на Млиноманію, щоб побачити одне з найчарівніших місць в Україні - село Печера, поспілкуватись з гостями та учасниками в радісній та невимушеній атмосфері, скуштувати смачних козацьких страв, навчитись народних промислів, послухати справжню, непопсову українську музику, і, може, у багатьох з вас дещо зміниться думка про Україну... 

  В особенности, приглашаем гостей из России: приезжайте на Млыноманию, чтобы увидеть одно из самых волшебных мест в Украине - село Печера, пообщаться с гостями и участниками в радостной и непринуждённой атмосфере, испробовать вкусные казацкие блюда, научиться народным ремёслам, послушать настоящую не попсовую украинскую музыку, и, возможно, многие из Вас изменят своё мнение об Украине...

   

  В якій країні та як ми будемо жити - залежить тільки від нас, від того, що ми мислимо, про що ми мріємо та що ми втілюємо в життя. Добрі справи робляться із натхненням та творчістю. Тож об’єднаймо наші творчі зусилля для того, щоб побудувати Україну нашої мрії!

   

   

  оргкомітет "Млиноманії"

Наверх