Головна » Зочотні новини звідусіль » Під час байк-фестивалю три пари зіграли весілля

Під час байк-фестивалю три пари зіграли весілля

 • Під час байк-фестивалю три пари зіграли весілля

  З 30 травня по 3 червня неподалік міста Переяслав-Хмельницький, по сусідству з Канівським водосховищем, пройшов Х Міжнародний байк-фестиваль "Тарасова Гора".

  До цього "Тараска" (так проміж себе називають фест) постійно походила неподалік від Черкас. Як пояснили організаторои, кількість бажаючих взяти участь у заході зросла. Тому на старому місці було вже тісно. В останні роки у фествиалі приймали участь близько 4000 мотоциклістів.

  Цьогоріч у зібралось близько 5 тисяч байкерів та їх друзів з України, Росії, Білорусі, Молдови, Польщі, Литви та інших країн. Розмістилися на території декількох баз відпочинку

  Організатори фесту приготували для всіх гостей різні спортивні конкурси та змагання, фаєр-шоу, виступи музичних гуртів та виконавців: "Назад шляху немає", "Троя", "Лепреконси" (Білорусь), "Табула Раса", мульті-інструменталіст Олег Універсал та інші.

  Спортивні змагання між байк-клубами проводив спортсмен Василь Вірастюк. Зокрема, перетягування канатів та армреслінг.

  На "Тарасовій горі" були 3 музичних майданчика – головна сцена (берег Канівського водосховища), музична сцена від байк-рок-н-рол клубу "ROUTE 66" та танцпол "Атмосфера".

  На офіційний точці продажу фестивальної атрибутики всі охочі могли придбати собі щось на згадку про "Тарасову Гору". Серед сувенірів особливим попитом користувалися ювілейні металеві значки фесту по 70 гривень за штуку та нашивки від 60 грн., які миттєво "розмели" ті, хто прибули першими.

  Також, вперше за історію фестивалю стався своєрідний рекорд. Під час його проведення 3 пари відсвяткували своє весілля. 


Наверх