Головна » Зочотні новини звідусіль » Мотофестиваль Тарасова – 10 років разом!

Мотофестиваль Тарасова – 10 років разом!

 • Мотофестиваль Тарасова – 10 років разом!

  Ашот «Salvador» Арушанов і «TG-family»представляють 10-ий міжнародний фестиваль
  байкерів «Тарасова Гора».

  Дата проведення: 30 травня (середа) – 3 червня (неділя) 2012 року.

  Місце проведення: оздоровчі бази «Славутич» та «Переяславська». Знаходятся поряд, на березі Канівського водосховища, неподалік Переяслава-Хмельницького.
   
  Традиція збирати мотосім’ю на байкерському паті, присвяченому Тарасові Шевченку, виникла у травні 2002 року, коли байкер Ашот «Salvador» Арушанов вперше запросив своїх друзів до міста Канева, де в цей час проходять Шевченківські дні. З кожним роком на сімейні байкерські посиденьки підтягувалося все більше і більше любителів залізних коней. А в 2004 році зустріч доросла до рівня міжнародного мотоциклетного зльоту.

  У програмі 10-го, ювілейного мотозльоту – душевне спілкування старих і нових мотодрузів, чемпіонати та ігри, мотоциклетні конкурси, виступи музичних колективів ( в їхньому числі гурти «Леприконсы» (Білорусь), «Табула Раса», «ТНМК» (Україна), відомий гітарист-віртуоз Сергій Чантурія), від’їзд байкерів колоною до Канева і покладання квітів на могилу Тараса Шевченка тощо. Буде відкрито музей «Тарасової Гори» – перший в Україні байкерський музей. А також на нашому зльоті відсвяткує своє одруження чудова пара молодят-байкерів.

  Програма мотозльоту:

  30 травня (середа) –

  10.00 – початок заїзду на базу, розселення, вільна програма.

  19.00 – «До Аша на кашу» (пригощення прибулих фірмовою кашею на березі Дніпра).

  21.00 – шоу барабанщиків, фаєр-шоу.

  31 травня (четвер):

  19.00 – офіційне відкриття фестивалю на головній сцені (берег Дніпра). Виступлять гурти: «Назад Шляху Немає», «Point», «ТРОЯ», «WHITE». Конкурси, змагання.

  1 червня (п’ятниця):

  16.00 – силові змагання. Ведучий – найсильніша людина планети Василь Вірастюк.

  20.00 – відкриття концертної програми фестивалю. Виступлять гурти і виконавці: Олег «Універсал», Сергій Чантурія та гурт «G-session», «Табула Раса», «Леприконсы» (Білорусь), «ТНМК». Конкурси, змагання. Фаєр-шоу.

  2 червня (субота):

  11.30 – шикування колони байкерів.

  12.00 – від’їзд мотоколони до Канева. Для представників ЗМІ передбачено трансфер. Супровід: ДАІ, швидка медична допомога, «Українська Служба Порятунку». Прибуття до Канева, вихід на Чернечу гору. Покладання квітів на могилу Тараса Шевченка. Зустріч з місцевою адміністрацією та дітьми Канівського інтернату. Спільне фото на східцях перед пам’ятником Тарасові Шевченку. Повернення в мототабір.

  По поверненню (орієнтовно – 16.00) – вільна програма. Для ЗМІ – прес-конференція оргокомітету «Тарасової Гори» та президента фестивалю Ашота Арушанова (час буде оголошено додатково), фуршет.

  19.00 – Продовження концертної програми фестивалю. Виступлять гурти: ВІА «Рифи», «C-man» (Англія – Україна), «Адем», «Мандри», «Бони Нем» (Росія). Гімн фестивалю, салют, ді-джеї. Закриття головної сцени.

  3 червня (неділя):

  Роз’їзд гостей фестивалю.

  11.00 – для тих, хто бажає, – виїзд до музею під відкритим небом (Переяслав-Хмельницький). Повний роз’їзд учасників фестивалю.

  У програмі можливі доповнення, про що повідомлятимемо додатково.

  Протягом всіх днів фестивалю працюватимуть:

  -малі танцмайданчики – «Route66» і «Атмосфера»
  -виставка-продаж товарів та аксесуарів від партнерів фестивалю
  -точки продажу мото-екіпірування, мотозапчастин, мотоодягу
  -ТГ-шоп з атрибутикою фестивалю, зона розваг і атракціонів (стрільба з лука, «бичок», водні атракціони)
  -точки громадського харчування.

  Буде розіграно лотерею цінних призів від спонсорів і відкрито музей «Тарасової Гори» – перший в Україні байкерський музей. А також на нашому зльоті відсвяткує своє одруження чудова пара молодят-байкерів. Пивний, тенісний, футбольний чемпіонати, конкурс «Міс Тарасова Гора» – все це в рамках зльоту!

  Місце проведення фестивалю – оздоровчі бази «Славутич» та «Переяславська», які знаходятся поряд, на березі Канівського водосховища, неподалік Переяслава-Хмельницького.

  Ведучий шоу-програми – відомий шоумен Генадій Попенко.

  Карта самостійного доїзду (бази знаходяться за 80 км від Києва, поворот за показчиками з окільної Переяслава-Хмельницького праворуч по лісу) і фото місця проведення мотозльоту.

  За матеріалом  http://festyvali.org.ua/2012/05/%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%BE%D1%84%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8C-%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B0-2012/#more-4581

Наверх