Головна » Зочотні новини звідусіль » Коломийщина розпочала підготовку до найсолодшої події року – фестивалю «Медовий спас»

Коломийщина розпочала підготовку до найсолодшої події року – фестивалю «Медовий спас»

 •  

  Коломийщина розпочала підготовку до найсолодшої події року – фестивалю «Медовий спас», який відбудеться 12-14 серпня цього року. 
  Третього липня у стінах районної державної адміністрації засідав організаційний комітет з питань підготовки фестивалю під орудою голови РДА Михайла Негрича, міського голови Ігоря Слюзара та начальника управління культури Івано-Франківської ОДА Володимира Федорака. Під час зустрічі Михайло Негрич надав керівникам установ, працівникам райдержадміністрації та міської ради доручення щодо належної підготовки до головної «медової» події року. 
  Зокрема перед організаторами поставлено низку завдань, які вони повинні виконати протягом місяця: вирішити з проживанням запрошених мистецьких колективів з інших областей, забезпечити правопорядок та чергування працівників з метою регулювання руху автотранспорту, попередження протипожежної та техногенної безпеки, організувати пункт першої медичної допомоги, скласти перелік підприємців з правом на торгівлю. А одним з найосновніших завдань, які постали перед організаційним комітетом, стало забезпечення благоустрою парку ім. К. Трильовського. Адже цьогорічний «Медовий спас» змінює місце проведення фестивалю: медове дійство відбудеться не біля приміщення Музею історії міста Коломиї, як це було два роки поспіль, а в парку ім. К. Трильовського. Цьогорічний «Медовий спас» пропонує гостям виставку-ярмарок продукції бджільництва, науково-теоретичні конференції, концерт духової та народної музики колективів з різних куточків України.
  Нагадаємо, що метою фестивалю є відродження української традиції освячення меду, популяризація медової продукції, вивчення історії розвитку пасічництва. Тому долучитися до «Медового спасу» можуть пасічники, громадські об’єднання, народні майстри, краєзнавці, художні колективи не тільки Івано-Франківщини, але й цілої України. За словами Михайла Негрича, цього року фестиваль очікує пасічників з різних регіонів країни, які не тільки реалізовуватимуть свою продукцію, але й відроджуватимуть давні традиції бджолярства. Тому «Медовий спас» - це не тільки приємне, але й корисне дійство. Відомо, що колись коломийський мед експортували до Відня, отож бджолярна справа у нашому місті розвивалася віддавна. Саме на багаторічних традиціях пасічництва і роблять акцент організатори дійства. Тому цього року обіцяють заманити на фестиваль не тільки тих, хто причетний до медоносної справи, але й людей, які люблять поласувати цією солодкою та корисною продукцією.

   

Наверх