Головна » Новини » «Коти» відсвяткують ювілей у березні!

Подільський гурт "Очеретяний Кіт" святкує своє 20-річчя в Києві

 • «Коти» відсвяткують ювілей у березні!

  Млиномани, не пропустіть!

   

  24 березня 2016 року о 19:00 легендарний український фолк-рок гурт «Очеретяний Кіт» запрошує вас відсвяткувати разом свій 20-й день народження в затишному київському ресторані "GFB” (Gyros Food Bar)! Спеціально до події «коти» підготували чудовий подарунок для своїх слухачів – альбом-книжку «20 кроків». Ну і, звичайно, Ви зможете насолодитись магічними мелодіями та піснями «Очеретяного Кота», почути уже відомі композиції та свіжі доробки, поздоровити чуваків з 20-річчям гурту, поспілкуватись в радісній та щирій атмосфері!

   

  За ці 20 років вони не стали пафосними аксакалами, не спустились до попсового корита, не поїхали шукати кращої долі за кордон. Втім, активно гастролюють, пишуть нові пісні та продовжують грати в особливому, притаманному «Очеретяним котам», стилі «маза-хата-фолк-рок» або ж «маза-хата-лаунж».

   

  Лідер гурту Роман Кріль про народження пісень "Очеретяного Кота": 
  - Пісні в основному народжуються в мандрах. Головне – зацікавленість до людей. Прості люди часто бувають з дуже цікавою біографією та енергією. Вони і є основою нашої тематики – це Україна в особах.

   

  Вхід вільний

  Місце: Ресторан "Gyros Food Bar" (GFB), просп. Перемоги 47-а, Київ

  Початок: 19:00

   

  Має бути незабутньо круто, тож до зустрічі на святі «Котів»)

Наверх