Головна » Учасникам » Ярмарок

Ярмарок на Млиноманії

 • На території фестивалю Млиноманія в селі Печера традиційно розгортається Фестивальний ярмарок.

   

  Основні напрямки ярмарку:

  > вироби народних умільців, хенд-мейд вироби, мистецтво пов`язане з фольклором;
  > Ігри/розваги;
  > Фудкорт/харчування.
   


  Для участі в ярмарку необхідно заздалегідь повідомити організаторів фестивалю та зробити орг.внесок. Орг.внесок залежить від напрямку, потрібної площі для Вашої точки, кількості людей.

   

  Переваги участі в ярмарку Млиноманії:

   

  1. Лояльні розцінки організаційного внеску. В організаторів відсутня мета нажитись на народних майстрах, а зібрані кошти спрямовуються на оренду апаратури, електроенергію, пальне та благоустрій фестивальної території.

   

  2. Валюта розрахунків на фестивалі - українська національна валюта ГРИВНЯ! Знаючи сумнівний досвід деяких фестивалів із впровадженням своєї "валюти", організатори Млиноманії заздалегідь запевняють Вас, що ніяких маніпуляцій з грошима не буде!

   

  3. На Вас чекає дивовижної краси Природа, унікальне в історико-культурному плані село Печера Тульчинського району Вінницької області. Цілющі та мальовничі Бузькі пороги, захоплюючі краєвиди, самобутні пам`ятки культури та історії, а також цікава фестивальна програма подарують Вам незабутні враження!

   

  4. В ярмарку можуть брати участь інші торгові точки (які не мають відношення до мистецтва) >

  Додатково запрошуємо до участі в ярмарку та співпраці торгові точки з продажу харчування, напоїв, морозива, солодощів, пересувні ігрові майданчики та інші не заборонені законом точки. Умови участі даних торгових точок обговорюються окремо з відповідальним за напрямок організатором.

   

  Співпраця з торговими точками - Олексій, 098*440*22*38, електронна пошта: mlinoman@gmail.com

   

  !До уваги продавців низькопробного китайського ширпотребу, спортивних капців, штанів та подібного товару! Млиноманія - ФОЛК-РОК ФЕСТИВАЛЬ з відродження традіцій та мистецтва, тому вибачайте, але подібні точки не будуть допущені на територію фестивалю!

   

  Чекаємо на Ваші заявки та завжди готові до взаємовигідної співпраці! 

  До зустрічі на Млиноманії!

Наверх