Головна » Зочотні новини звідусіль » Українська "Істальгія" про емігрантів відкриє німецький фестиваль

Українська "Істальгія" про емігрантів відкриє німецький фестиваль

 • Українська

  Дебютна картина української 29-річної режисерки Дар'ї Онищенко буде представлена ??на престижному фестивалі Home of Films в Німеччині.

  Фільм "Істальгія" відкриє 46-й міжнародний кінофестиваль Home of Films в місті Хоф, завдяки якому глядачі щорічно знайомляться з новими іменами у світі кінематографа. Розрахований на немасову аудиторію, Home of Films є однією з ключових подій не тільки в області німецького кіномистецтва, а й світового. Щорічно у фестивалі беруть участь близько 130 картин, свої фільми на Home of Films презентували такі відомі режисери, як Вернер Шретер, Джон Карпентер, Роджер Корман.

  "Істальгію" зняли у співпраці з Німеччиною та Сербією. У фільмі йдеться про українців і сербів, які живуть самітниками в Німеччині. У своєму  інтерв'ю для Gazeta.ua режисерка розповіла, що кілька сцен знімали у київському Гідропарку.

  Фільм змагатиметься за головний приз з картинами з Європи, Америки та Азії. Кінофестиваль Home of Films проходитиме з 23 по 28 жовтня.

  Український глядач зможе побачити "Істальгію" 25 жовтня на кінофестивалі "Молодість". На широких екранах картина з'явиться в 2013 році.
  Джерело: Gazeta.ua

 • Arshad
  Arshad 07 Мар 2015 в 00:48 # Відповісти
  You've got it in one
  You've got it in one. Colndu't have put it better.
  Buff
  Buff 09 Май 2017 в 21:01 # Відповісти
  Was bored and nothin
  Was bored and nothing else to do at my home, and began searching for blogs and I discovered your website! However, I am curious on whether you would be willing to exchange hyperlinks with me just approve this remark, and Ill add your hyperlink to my website that has Alexa 80k. Hopefully you may agree! Cheers! ps sorry i am exntleiocaply not good with my english although, hope you do not mind.

  ВідмінитиДодати коментарій

Наверх