Головна » Зочотні новини звідусіль » Програма фестивалю ENERGY OPEN AIR 2012

Програма фестивалю ENERGY OPEN AIR 2012

  • Програма фестивалю ENERGY OPEN AIR 2012

    Початок:
    13.07.2012
    Кінець:
    15.07.2012
    П’ятниця – 13 липня

    21.00 – 08.00 OPEN NIGHT (dnb, dubstep, breakcore) [Головна сцена]
    Lime Kid [BASSLIME, MFM]
    Discord
    Koldun [60 Hertz dj set + live vocals]
    No: Soul
    Alex Lans
    August
    Methane
    Coast
    IZVNE
    Subsider
    Dark B.
    Leshiy
    Gelios
    WuDuS
    Featon
    Tomas
    Bo!
    Pelmeshyk
    Lastfever
    Tony Green
    Navy
    19.00 – 04.00 Experimental Night (one-man project)
    WOID (martial / dark ambient, Росія)
    r.roo (idm / ambient / downtempo, Україна)
    D.SenSei (atmospheric / experimental electronic, Україна)
    Cyberbrothers (Experimental Electronic, Україна)
    0truja (Glitch / IDM / Hard Techno, Україна)
    MINDVOID (Avantgarde / dark ambient / noise, Україна)
    the_maaaigs (post-industrial / darkwave, Україна)
    Whitar (post-industrial/dark electro, Україна)
    Субота – 14 липня
    16.00 – 01.00 виступ груп [Головна сцена]
    Mecarul Aanek (electro / hursh / space, Україна)
    Torch Project (Industrial / Electro / Punk, Росія)
    QX-RH85 (ebm / aggrotech, Словаччина)
    Chekarino Project (Synth-Pop / Breaks / Trance, України)
    Умбілікус (synth-rock, Україна)
    HIS (Dubstep / Industria l / Crunk-Core, України)
    Dirty Bird 13 (aggrotech / tbm, Україна)
    Новий Свiт (synth-pop, Україна)
    Error :: Genesis (Harsh Epic EBM / Industrial, України)
    Impact Pulse (EBM, Угорщина)
    Dolls Of Pain (dark electro, Франція)
    12.00 – 14.00 Chill (liquid dnb, trance)
    Nikolay Karelin
    Green
    01.00 – 08.00 Cyber ??Night (dark electro, EBM, TBM, techno) [Головна сцена]
    Gunhead (Угорщина)
    Count_Death (Ізраїль)
    Energizer (Німеччина)
    DeV_ (Польща)
    Cyanide (Росія / Україна)
    Atom (Росія)
    Inquisitor (Росія)
    Sageminatus (Росія)
    Vytalys [ex-DJ werewolf] (України)
    01.00 – 08.00 Infected Night (synth / future, psy)
    Logic Out
    Maximus
    Tomas
    Collapse
    Neo-Human
    Crabber
    PSY D / A
    Неділя – 15 липня
    16.00 – 01.00 виступ груп [Головна сцена]
    Na-Hag (tribal-industrial/dark ambient / rhythmic noise, Україна)
    Free I Am (future Bass Fusion, Україна)
    Electro Mechanika (Aggrotech / Electro Industrial, Росія)
    Elektroklew (noise-pop / shoegaze, Україна)
    Tatlum (industrial dancenoise, Росія)
    Hyperhate (Dark Electro / New School EBM, Україна)
    [SKILL TOYS] (alternative-dance, Росія)
    I am waiting for you last summer (post-rock/electronic/experimental, Росія)
    RSM (dark electro / rhythmic noise, Польща)
    No Sleep by the Machine (oldschool EBM / new wave, Швеція)
    Nothing Nada (futurepop, Угорщина)
    Larva (harsh electro, Іспанія)
    12.00 – 14.00 Chill (idm, ambient)
    Trick
    Subsider
    01.00 – 08.00 Hell Night (industrial dj’s)
    XELL (Білорусь)
    Strateg
    Sol
    CherryMen
    Terian
    Horror
    Final Blow
    * Розклад може бути кілька змінено протягом фестивалю
    Крім музичної складової відвідувачів чекають різноманітні шоу (fire show, pj’s, art performance, mystic show), експериментальні виставки, незвичайні декорації. Показ арт-хауз і Сюррей фільмів в невеликому фестивальному кінозалі, а також продаж фірмового фестивального Мерч.
    Вхід платний: 40 грн. в день відкриття / 120-140 грн. в суботу / 240 грн. за всі три дні фестивалю
    Місце проведення: база відпочинку «Дахнiвська Ciч» (колишній табір «Орлятко»)

  • ВідмінитиДодати коментарій

Наверх