Головна » Фестиваль » Майданчики

Майданчики

 • Млиноманія традиційно включатиме в себе такі МАЙДАНЧИКИ:

   

  Головна млиноманська сцена. Розташується на своєму звичному місці в чарівній долині Південного Бугу в селі Печера. Для Вас грають запальні, драйвові, непопсові музичні гурти та народні ансамблі. Головна сцена працює традиційно з 17:30 до 23:00.

   

  Акустика біля вогнища. За традицією, після концерту на сцені, коли над Бугом сутеніє, всі охочі млиномани стягуються до Спільного Багаття в наметовому містечку. Гості та учасники фесту спілкуються, співають, джемлять, вечеряють та радіють життю. Цьогоріч біля багаття заплановані виступи бардів та поетів, ну і, звичайно, не обійдеться без млиноманського джем-сейшена.)

   

  Виставка-ярмарок. На Вас чекає: розмаїття рукотворних виробів з глини, металу, тканини, дерева, лози, народні музичні інструменти, хенд-мейд іграшки та прикраси, а також смачні подільські страви та напої. 

   

  Майстер-класи з народних ремесел. Глина, лоза, ткацтво, вишивання, бісер, розпис, іграшки, прикраси, етнічні інструменти, боді-арт та багато інших цікавих напрямків.

   

  Спортивні ігри: стрільба з лука, волейбол, футбол та інші цікаві дисципліни.)

   

  Виставка картин і фото просто неба на фестивальній галявині.

   

  Чайна. Місце в життєдайному затінку, де можна в невимушеній атмосфері скуштувати запашного чаю з подільських трав, холодненького квасу або компоту, пограти спокійних мелодій на дримбі, сопілці, гітарі, а також спілкуватись, релаксувати, радісно споглядати миттєвості буття...

   

  Екологічний майданчик. Кінопокази, майстер-класи та лекції на еко-тематику. Впровадження роздільного збору смітя. Презентація передових еко-технологій. Сворення креативних еко-плакатів та їх колективне встановлення біля Південного Бугу тощо. 

   

  Лендарт та інсталяції.

   

  Екскурсії історичними місцями та мальовничими краєвидами села Печера.

   

   

  Програма доповнюється, вносьте свої пропозиції, друзі млиномани!

Наверх