Головна » Фестиваль » Майданчики

Майданчики

 • Локації та атракції Млиноманії-2017:

   

  Головна сцена

  Розташується в чарівній долині Південного Бугу на тому ж місці, де була в 2016-му. Працватиме 5 та 6 серпня. Субота, 5 серпня з 18:00 до 00:00. Неділя, 6 серпня з 17:30 до 22:00. (час попередній). На Головній сцені для Вас заграють чудові, непопсові, драйвові, щирі й мелодійні гурти з України та гості з інших країн.

   

  Акустична сцена

  За традицією, після концерту на сцені, коли над Бугом сутеніє, всі охочі млиномани стягуються до Спільного Багаття в наметовому містечку. Гості та учасники фесту спілкуються, співають, джемлять, вечеряють та радіють життю. Біля багаття заплановані виступи гуртів, бардів та поетів, ну і, звичайно, не обійдеться без млиноманського джем-сейшена.) Попередній час роботи Акустичної сцени: 4 серпння - з 18:00 до 00:00, 5 серпня - зранку і вдень [час уточнюється], 6 серпня - зранку та після 22:00.

   

  Йога. Релакс-зона

  Цього року на Млиноманії працюватиме спеціальна локація, де ви зможете послухати корисні лекції, зайнятись йогою, взяти участь в пізнавальних майстер-класах, порелаксувати під мелодійну неквапливу музику.

   

  Виставка-ярмарок

  На Вас чекає: розмаїття рукотворних виробів з глини, металу, тканини, дерева, інших природних матеріалів, народні музичні інструменти, хенд-мейд іграшки та прикраси, смачна їжа, місцеві вироби та натуральні продукти тощо.

   

  Майстер-класи

  Народні ремесла, глина, лоза, ткацтво, вишивання, бісер, розпис хною, іграшки, прикраси, етнічні інструменти, боді-арт, виготовлення солодощів, приготування смаковитих страв, йога, арт-терапія, акторська майстерність та та багато інших цікавих напрямків.

   

  Захоплююча веломандрівка

  Летс гоу на Млиноманію на вєлах! Адже під час фестивалю відбудеться захоплююча веломандрівка! Попередній маршрут: Печера, Сокілець, Забужжя, Мала Бушинка, Олексіївка, Гвоздів, береги річки, узлісся, джерела, пороги, поля, неперевершені краєвиди (маршрут може змінитись та доповнитись).

   

  Спорт, ігри та атракції

  На фестивальній галявині буде облаштований майданчик з волейболу, планується майданчик із міні-футболу, будуть проходити квести, охочі зможуть покататись на підводі мальовничим берегом Бугу, а для дітей - окрема програма.)

   

  Дитячий простір

  Млиноманія дорослішає, з`являються на світ нові покоління зовсім юних млиноманів. Саме для них на Млиноманії-2017 буде працювати галявина, де діти будуть майструвати своїми руками, виготовляти смачні солодощі (і їсти їх:), шукати скарби млиноманів під дитячого час квесту, займатись гімнастикою, бігати, стрибати, спілкуватись та радіти життю!

   

  Чайна

  Місце в життєдайному затінку, де можна в невимушеній атмосфері скуштувати запашного чаю з подільських трав, холодненького квасу або компоту, пограти спокійних мелодій на дримбі, сопілці, гітарі, поспілкуватись, порелаксувати, радісно споглядаючи миттєвості буття...

   

  Екологічний майданчик

  На Вас чекають майстер-класи та лекції на еко-тематику: впровадження роздільного збору відходів, презентація новітніх еко-технологій, спілкування з організаторами та волонтерами екологічних проектів. Створення еко-табличок і плакатів та їх колективне встановлення біля Південного Бугу, конкурс на найкреативніший еко-плакат.

   

  Екскурсії 

  Гості фестивалю мають змогу познайомитись із старовинними пам`ятками Печери і Сокільця, дізнатись багато цікавих фактів про історію краю. В маршруті екскурсії: Сокілецький Млин (1898 рік), Печерська Церква Різдва Богородиці (1764 рік), костел-усипальниця родини Потоцьких-Свейковських (1904 рік), Печерський дендропарк, Краєзнавчий музей, пороги річки Бог, загадкові стежки, старовинні легенди, казкові краєвиди!

   

  А також: фотовиставка, ленд-арт, інсталяції, прогулянки, зустрічі світанку, ранкова гімнастика ... Як показує досвід, на Млиноманії втілюються чимало цікавих речей, які заздалегідь і не планували))

   

   

  Програма доповнюється, вносьте свої пропозиції, друзі млиномани!

Наверх