Головна » Фестиваль » Майданчики

Майданчики

 • Локації та атракції Млиноманії-2018:

   

  Лісова хенд-мейд сцена

  Цього року буде одна не гучна але вельми антуражна сцена. Виступатимуть гурти, барди, поети в акустичному форматі. Розташується в чарівній долині Південного Бугу на тому ж місці, де була в 2016 та 17-му. Працватиме 3,4,5 серпня. На хенд-мейд сцені для Вас заграють чудові, непопсові, драйвові, щирі й мелодійні гурти з України та гості з інших країн. Недалеко від сцени розташується головна фестивальна ватра. За традицією, після концерту на сцені, коли над Бугом сутеніє, всі охочі млиномани стягуються до Спільного Багаття. Гості та учасники фесту спілкуються, співають, джемлять, вечеряють та радіють життю. 

   

  Майстерні

  З огляду на міні формат фесту, майстерень буде небагато, але вони будуть цікаві. На нас чекають народні ремесла, хенд-мейд, кулінарні тонкощі та навіть бойові мистецтва. Хто бажає долучитись до програми майстерень >> тут детальна інформація.

   

  Захоплююча веломандрівка

  Летс гоу на Млиноманію на вєлах! Спробуємо втілити в життя наш минулорічний задум - веломандрівку за маршрутом: Печера, Сокілець, Забужжя, Мала Бушинка, Олексіївка, Гвоздів, береги річки, узлісся, джерела, пороги, поля, неперевершені краєвиди (маршрут може змінитись та доповнитись).

   

  Спорт, ігри та атракції

  На фестивальній галявині буде облаштований майданчик з волейболу, плануються МК з бойових мистецтв, будуть проходити квести, охочі зможуть покататись на підводі мальовничим берегом Бугу, а для дітей - окрема програма.)

   

  Дитячий простір

  Млиноманія дорослішає, з`являються на світ нові покоління зовсім юних млиноманів. Саме для них на Млиноманії-2018 буде працювати галявина, де діти будуть майструвати своїми руками, виготовляти смачні солодощі (і їсти їх:), шукати скарби млиноманів під дитячого час квесту, займатись гімнастикою, бігати, стрибати, спілкуватись та радіти життю!

   

  Чайна

  Місце в життєдайному затінку, де можна в невимушеній атмосфері скуштувати запашного чаю з подільських трав, холодненького квасу або компоту, пограти спокійних мелодій на дримбі, сопілці, гітарі, поспілкуватись, порелаксувати, радісно споглядаючи миттєвості буття...

   

  Екологічний майданчик

  На Вас чекають майстер-класи та лекції на еко-тематику: впровадження роздільного збору відходів, презентація новітніх еко-технологій, спілкування з організаторами та волонтерами екологічних проектів. Створення еко-табличок і плакатів та їх колективне встановлення біля Південного Бугу.

   

  Екскурсії 

  Гості фестивалю познайомляться із старовинними пам`ятками Печери та Сокільця, дізнаються багато цікавих фактів про історію краю. В маршруті екскурсії: Сокілецький Млин (1898 рік), Печерська Церква Різдва Богородиці (1764 рік), костел-усипальниця родини Потоцьких-Свейковських (1904 рік), Печерський дендропарк, Краєзнавчий музей, пороги річки Бог, загадкові стежки, старовинні легенди, казкові краєвиди!

   

  А також: фотовиставка, ленд-арт, інсталяції, прогулянки, зустрічі світанку, ранкова гімнастика ... Як показує досвід, на Млиноманії втілюються чимало цікавих речей, які заздалегідь не планувались))

   

   

  Програма доповнюється, вносьте свої пропозиції, друзі млиномани!

Наверх